Emma je jednou z nejlépe placených hereček svého věku a její největší slabostí je údajně jídlo. Domnívá se dokonce, že hubené celebrity jsou ošklivé. „Nemyslím, že je moc hezké být opravdu vyzáblá. Není to pro mě vůbec inspirativní,“ tvrdí otevřeně.

Přestože sama problémy s postavou nemá, trvá na tom, že to má geneticky dané, bez diet nebo poruch příjmu potravy. „Jsem šťastná, že vypadám přirozeně. Nedržím dietu a nesnažím se být super hubená,“ říká a dodává: „I když jsem jeden čas chtěla být velmi štíhlá, až příliš zbožňuju jídlo a vaření, a také mě baví vysedávat v dobrých restauracích, takže to prostě asi nebude nikdy možné.“

Tip pro gurmány podle Emmy

Restaurace Savoy

Emma ráda chodí do londýnské restaurace v hotelu Savoy. Oceňuje příjemný interiér i skvělou kuchyni.

Brambůrky

„Jednou z věcí, na kterých ujíždím, jsou brambůrky. Nevím proč, ale fakt je hrozně miluju.“

Fresh

„Pro dobití baterek si každé ráno udělám fresh džus.“

Zmrzlina s ovocem

Podle herečky je to jedno z nejlepších sladkých potěšení.

Kuřecí čína

Suroviny:

hrst arašídů, lžička čili, 2 cibule, lžička kari, 4 plátky kuřecích prsou, olej, kečup, 4 papriky, pepř, 1 pórek, sůl, 2 hrsti sušených hub, vegeta, worcester, 1 vejce

Postup:

 1. Kuřecí maso omyjeme a nakrájíme na nudličky.
 2. Připravíme si velkou mísu, do níž vložíme pokrájené papriky, cibuli a kuřecí nudličky.
 3. Přidáme vejce, kari, kečup, čili, pepř, sůl, vegetu a worcester.
 4. Vše zalijeme olejem a pořádně promícháme. Směs necháme v lednici odležet asi hodinu, nejlépe však přes noc.
 5. Na pánvi v rozpáleném oleji směs orestujeme.
 6. Postupně přidáme nakrájený pórek, arašídy a namočené houby.
 7. Přidáme vodu a dusíme doměkka přibližně 10 minut.
 8. Jako přílohu podáváme rýži.
 • Tip: Sušené houby pro urychlení stačí přelít horkou vodou. Dá se použít také Jidášovo ucho (příprava dle obalu) nebo žampiony, které mohou být jak sterilované, tak čerstvé.

Story číslo 6

 • Novou láskou VÁCLAVA NOIDA BÁRTY je Česká Miss 2008 ELIŠKA BUČKOVÁ. Seznámili se na Facebooku. Když ji zpěvák poprvé uviděl, napadlo ho, že nemá žádnou šanci. Na třetí schůzce si ovšem byli jisti, že je to vzplanutí jako z filmu Láska nebeská…
 • Také MICHAELA OCHOTSKÁ je zamilovaná, ale hovořit o svém soukromí se zdráhá. Má k tomu totiž své důvody, které odkryla v rozhovoru.
 • Když na podzim roku 1988 opustil herec PAVEL KŘÍŽ Československo, všechny jeho známé to velmi zaskočilo. Jednou z příčin jeho útěku bylo, že neměl zájem o role politicky uvědomělých mladých mužů.
 • Krásné šaty, podmanivá hudba a boky vlnící se v jejím rytmu, tomu všemu podlehla i modelka a lékárnice JANA DOLEŽELOVÁ. A proč by měla čekat až na taneční parket, když lze tuto vášnivou atmosféru prožít třeba i ve starém bytě při focení naší fashion story?
 • Jak si počínali BEN CRISTOVAO, RENATA LANGMANNOVÁ a JITKA VÁLKOVÁ na kursu první pomoci? Dokázaly by tyto celebrity někomu zachránit život?

Chcete vědět více ze světa celebrit? www.Story.cz

Text: Jana Fikotová
Foto: Isifa, thinkstockphotos.comAutor: Jana Fikotová | Fotografie: Isifa, thinkstockphotos.com