Ve středomořském stylu

Herec, kterého snad víc než herecké výkony proslavila výbušná povaha, dal za dům ve středomořském stylu kolem třech milionů dolarů a vybavil ho přesně podle svých představ.

Útulné hnízdečko na Catalina Avenue si ale Charlie Sheen ještě pořádně neužil, a už ho nabízí k prodeji. Jedna z místních realitek dokonce zveřejnila fotografie interiérů a láká zájemce k prohlídce. Že je na co koukat, dokazuje už samotný pohled na dům zvenku.

Sídlo připomíná přepychové domy španělského pobřeží, přičemž designér nezapomněl ani na stylovou výzdobu zahrady a venkovní terasy.


Dům odpovídá všem moderním požadavkům. Herec nepodcenil ani zdánlivé maličkosti.

Je to dům snů

Tato skvělá casa, jak se v Americe říká, nabízí nejen spoustu zábavy na svěžím zeleném dvorku, ale rovněž perfektní členitost a působivý interiér. Nechybí zde trámové stropy, klenutá okna a vstupní cesty jsou ztělesněním pohodlí.

Sheen zde má v současné době čtyři ložnice, malé lázně, velký obývací pokoj a pracovnu. V horní části pak nechybí koupelny s oddělenou vanou a krásným výhledem, rodinný pokoj a venkovní terasa.

Skvělou prémií je především jídelní část a kuchyně s kamennou podlahou, dováženým nábytkem a formální jídelnou v podobě barového ostrůvku.


V některých částech luxusní vily je shromážděn originální nábytek i supermoderní doplňky.

Charlie miluje zelenou

Prostorná kuchyně se supermoderními prvky září svěží zelenou barvou, která je také hercovou nejoblíbenější. Tuto poněkud chladnější paletu barev doplňuje design zmíněného evropského stylu a velká okna přinášející sluneční svit, který se odráží se od pečlivě posekaného greenu vpředu domu.

Pokud se podíváte dolů na zem, spatříte velkou hnědobílou kůži, která tu slouží místo koberce. Celou místnost pak ozvláštňují různé doplňky jako retro rádio nebo vázy ze slonové kosti.


 Jednoduché a přitom působivé vybavení kuchyně je sestaveno tak, aby se zde každý cítil dobře. Kromě oblíbených retro věcí zde najdete i moderní spotřebiče.

Sushi si připravuje sám

O zelených kuchyních se často říká, že evokují při vaření chuť na zeleninu a bylinky. Která barva je také svěžejší než zelená? Možná, že to ovlivňuje i Charlieho Sheena, který je známý milovník zdravých, přírodních potravin.

Jeho nejoblíbenějším pokrmem je japonské sushi. Nechal se dokonce slyšet, že si ho nejraději připravuje úplně sám. Naučil se to prý už jako malý kluk, když mu maminka stále dokola vařila rýži.

Kromě syrových ryb a čerstvé zeleniny si herec rád pochutnává i na těstovinách a omáčkách. Rozhodně se ale nepovažuje za vegetariána.


Jídelna poblíž vstupní haly je sestavena převážně z černobílého vybavení.

Nekorunovaný král večírků

Charlie miluje domácí grilování. Ve svém domě pořádá časté zahradní párty, kde nabízí domácí marinované steaky, bifteky, klobásky a hamburgery. Kromě toho si také rád vyrazí na jídlo do města, kde často zůstává až do ranních hodin.

I proto se tento nekorunovaný král večírků mnohdy veřejnosti ukázal jako nenapravitelný výtržník. Před několika lety dokonce dostal soudní zákaz přiblížit se ke své exmanželce Denise Richards (39).

To ale herce vůbec nepoučilo. Nedávno se třeba provalilo, že v opilosti napadl svou nynější ženu Brooke, a byl za to odsouzen k třiceti dnům pobytu v protidrogovém a protialkoholickém středisku v Kalifornii.

Ve vězení nezhubne

Nápravné zařízení, kde si má Sheen trest odpykat, však připomíná spíše hotel než vězení. Třeba jídlo ani zdaleka nepřipomíná vězeňskou stravu.

K snídani si vězni mohou ohřát cereálie či ovesné vločky s mlékem v mikrovlnné troubě a dočkají se teplého oběda i večeře podle aktuálního jídelníčku. Pokud by to pak vězni s jídlem přehnali, tak je k dispozici i posilovna a hřiště.

Text: Kateřina Nováková
Foto: Profimedia.cz