Aby si člověk mohl dovolit oblečení, ve kterém vypadá dobře, musí dbát na správnou výživu. Proto nás David pustil nejen do šatníku, ale také do své lednice, která skýtá velmi pestré potraviny.

 

„Dávám přednost aktivní stravě, tedy nekonzervované či jinak chemicky ošetřené. V mé
chladničce najdete tvaroh, jogurty, kefíry, různé druhy sýrů, zeleninu či kvalitní maso.“

David jí po celý rok spíše lehké pokrmy a v jeho jídelníčku se hodně objevují ryby a mořské plody. „Také dbám na pitný režim, preferuju čistou vodu bez bublinek. Ale
mám i místa, kam rád zajdu na fresh, tedy čerstvě vymačkanou ovocnou šťávu, která je příjemným zpestřením pitného režimu.“

V zimě si často pochutnává i na polévkách. „Po lyžování si rád dám třeba houbovou nebo čočkovou.“

 
“Kvalitní sýry jsou u nás oblíbeným mlsáním. Nesmí chybět ani čerstvé ovoce, prozradil trenér.”
 

Story 3

„Snažím se být tolerantní manželka…“ říká ZUZANA KAJNAROVÁ. Zjistila prý, že hádky o banality najednou postrádají smysl a že muži potřebují k životu pocit svobody víc, než ženy.

Od té doby, co PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ studuje na univerzitě, má prý na natáčení seriálu Ulice mnohem více času, než na střední škole.

Leden patří opravdovým hvězdám, a tak jsme pro vás nafotili módní stránky s herečkou VERONIKOU ŽILKOVOU a případným titulkem Deník filmové star.

PAVEL NOVÝ je dobrý soused, má láskyplný vztah k pivu a každý den tráví v činorodém ruchu. Pokud se ho zeptáte, zda se mu s jeho nemocí změnil pohled na život, dozvíte se, že je pořád stejný blázen a srandista.

Rok 2011 přinese spoustu radostí, ale i překážek. Buďte připraveni. Ve speciální příloze HOROSKOPY poradí hvězdy nejenom vám, ale i našim oblíbeným celebritám.

Chcete vědět více ze světa celebrit? www.Story.cz

Text: Story
Foto: Michal Kántor