Zpěvačka je prototypem krásné a zdravé ženy, která pečuje o své tělo i duši. Jediná věc, kterou si ale prý hlídá, jsou malé porce a pravidelný pitný režim.

„Není pravda, že jím jen syrovou zeleninu. Nevím, kde na takové věci novináři chodí. Když jdu do restaurace, vždycky si objednám nějakou rybu nebo bílé maso,“ brání se zpěvačka. Štíhlá je prý od narození. Vděčí za to své genetické výbavě.


Vaření ji baví

Celine výrazně nepřibrala ani v těhotenství. Pět měsíců po porodu měla postavu opět jako proutek. „Za vše mohla intenzivní péče o dvojčata Nelsona a Eddyho a především kojení. Ale to není důležité. Nejsem žádná modelka. Nemusím mít šaty velikosti XS. Vždycky si prostě najdu ty, které sluší mé postavě,“ říká zpěvačka.

Ráda prý mlsá slané lupínky, a to i v pozdních večerních hodinách, nebo si ráda uvaří pouze sama pro sebe. Nejraději má pizzu a těstoviny. Doma pravidelně připravuje čínské speciality nebo omáčky a miluje také ryby na všechny způsoby. Jako jedna z mála se přiznává, že často a ráda navštěvuje s dětmi fastfood McDonalds.

 

 

Krásná díky ovoci a bylinkám

Na zpěvačce mnoho lidí obdivuje její bezchybnou pleť, lesklou hřívu a štíhlé tělo. Se svými tajnými triky pro dokonalý vzhled se Celine Dion netají. „Fyzický půvab souvisí s vnitřní pohodou. Snažím se proto radovat ze života, i když mi někdy do smíchu není,“ prozradila.

Napětí a stresu se prý Celine zbavuje popíjením bylinkových čajů a čerstvě lisované zeleninové a ovocné šťávy. Za nápoj věčného mládí považuje prý hlavně zelený čaj, který obsahuje nejen vitaminy C a B, ale také polyfenoly, které chrání před rakovinou a projevy stárnutí.

 

Vizitka Celine Dion

Život a kariéra této Kanaďanky připomíná klasický příběh z amerických filmových ateliérů. Celine Marie Claudette Dion se narodila v roce 1968 v provincii Quebec. Jako dvanáctiletá se proslavila s první, francouzsky nazpívanou nahrávkou. Málokdo ví, že debut byl spojen s velkým rizikem. Její manažer a budoucí manžel René Agnélil si peníze na produkci písní vypůjčil a jako ručení poskytla jinak chudá rodina Dionových svůj dům.

Dnes už si může slavná zpěvačka koupit domů, kolik chce. Do letoška prodala přes 200 milionů alb, což z ní dělá druhou nejúspěšnější zpěvačku světa. Hitem, který katapultoval už beztak populární umělkyni k dalším metám, byla píseň My Heart Will Go On (1998), kterou proslavil film Titanic. To mimo jiné přispělo i k tomu, že se její hvězda objevila na známém hollywoodském chodníku slávy.


Inspirace Asií

Své tělo ovšem hýčká i při thajských masážích. Pravidelně, nejlépe jednou týdně, si nechává nasucho masírovat celé tělo sisalovou rukavicí. Thajky při této masáži používají papáju, která obsahuje enzym uvolňující kožní šupinky. Dužinu pečlivě rozmačkají, vzniklou kaši nanesou na pokožku, nechají chvíli působit a pak ji opláchnou vlažnou vodou. Po peelingu se Celine natírá tělovým mlékem s výtažky z bambusu. Ten obsahuje pryskyřice s hydratujícími cukry, omlazující vitamin C a kyselinu křemičitou, která má zjemňující účinky.

 

Vaříme s Celine Dion:

Recept: Pečená filátka z lososa „balkai“ podle Celine Dion

Připravte si: 800 g filetů z lososa, 600 g brambor, 2 zelená jablka, 50 g másla, 0,6 dl vodky, Pokračovat...

Další recepty: Hlavní chod | Salát | PolévkaDezert | Chuťovky | Více...

 

O životosprávě Celine Dion víte už vše. Jak bydlí její kolegyně Nicole Kidman si přečtěte v článku Nicole Kidman na svém bydlení rozhodně nešetří
 Autor: Soňa Puchmertlová | Fotografie: www.isifa.com