Studené polévky plné zeleniny jsou jedním z nejlepších pokrmů pro horké dny – jsou lehké, plné vitaminů a hlavně skvěle zchladí. Ví to i herečka, která si právě z těchto pokrmů utvořila letní jídelníček, který jí zároveň dopomáhá ke krásné a štíhlé postavě.


Denní příjem kalorií? Maximálně 1500

Vybírá si jídla, která obsahují hlavně proteiny a téměř žádné sacharidy. „Nedělám to proto, abych zhubla, ale protože jsem pak nabitá energií,“ vysvětluje hollywoodská hvězda. Přesto mezi její nejoblíbenější jídla patří spíše lehčí a dietnější pokrmy, jako například melounové gazpacho, gazpacho z avokáda, pomeranče a krevet nebo studená polévka z okurek a rajčat. Podle názvů je jasné, že jde o neotřelé španělské variace, které jsou dnes k dostání nejen v restauracích, ale snadno si je připravíte i doma.


Bez svačiny ani ránu

Jíst pravidelně menší porce je jedním z prvních kroků úspěšné diety. Kate Hudsonová to ví, proto si pravidelně a ráda užívá pestré svačinky. Připravuje si je pokud možno pravidelně na každý den a nevynechává je. Miluje jahody, nízkokalorický cottage sýr, pomeranč, ovocný tvaroh, ale i třeba šťáva z čerstvě vymačkaných citrusových plodů nebo jablek potěší její hladový žaludek a dodá jí energii.

 


Kalorie spaluje tancem

Postavu má Kate od přírody štíhlounkou, asi i díky genům po matce, herečce Goldie Hawn (61). Přesto ale Kate nenechává nic náhodě a o své tělo se stará a neustále ho zpevňuje. Miluje hodiny tance a striptýzu. „Je to skvělý způsob, jak spálit velké množství kalorií, vyrýsovat celé tělo a ještě se pobavit,“ radí blonďatá herečka, která se mnohdy dokáže přinutit i k tříhodinovému cvičení. Kondičku piluje ale také v posilovně hodinkou pilates či jógy a nakonec třicetiminutovým během na běžeckém pásu. Najala si kvůli tomu dokonce i trenérku Ashley Conradovou, která je svými rychlými metodami proslavená.

 

Vaříme s Kate Hudsonovou:

Recept: Gazpacho z avokáda, pomeranče a krevet

Připravte si: 3 oloupaná a vypeckovaná avokáda, ½ cibule, 600 ml pomerančové šťávy, 1 stroužek česneku, ½ zelené chilli papričky, Pokračovat...

Další recepty: Hlavní chod | Salát | PolévkaDezert | Chuťovky | Více...

 Autor: Soňa Puchmertlová | Fotografie: www.isifa.com