Jsou lidé, kteří mají s váhou problémy, a pak ti šťastnější jedinci, co si mohou dovolit jíst takřka cokoli a stále jsou štíhlí jako proutek. K těm patří i Lucie Křížková, která si ovšem svou dokonalou postavu udržuje cvičením.

Možná někoho udiví, že v lednici modelky najdete takové dobroty jako domácí vepřové sádlo, škvarky nebo naložený bůček. Chybět nemohou pochopitelně ani klasické potraviny – máslo, sýry, džemy, nějaké konzervy poslední záchrany a různá dochucovadla.

Kromě toho zde ale jsou i produkty zdravé výživy: zelenina, jogurty, džusy. Druhy pokrmů podle ročních období Lucka nerozlišuje. „To, co jím v létě, si s chutí dopřávám i v zimě. Obecně to jsou spíše masitá jídla se spoustou zeleniny. Ke snídani si dávám cereálie s jogurtem či pečivo s máslem a marmeládou. K obědu pak nejlépe maso nebo nějaké těstoviny. Večeře bývá většinou studená, jak s manželem říkáme: něco na chleba. Rozhodně nejsme nijak rozmazlení.“

Jelikož oba sportují, mohou si opravdu dopřát všeho hojně.

Lucie Křížková
Modelka Lucie Křížková má v lednici všechno pěkně srovnané.

Tip pro gurmány podle Petry

„Miluju ryby téměř na všechny způsoby.“

„ Mám ráda dobré víno. Je jedno, jestli bílé či červené. To záleží na pokrmu či na náladě.“

„Nejvíce mě potěší carpaccio či tatarský biftek. Lahůdkou je pro mě i zmrzlina s horkými malinami. A nápoj? Plzeňské pivo!“

STORY č. 5

  • JITKA ČVANČAROVÁ je prý latentní revolucionář. Ovšem díky cestám do exotických zemí si zvykla na „bezpečnou jízdu“. A materiální vzpomínky nepotřebuje. Jen fotky. Ty nám také po absolvování poslední cesty poskytla.
  • „Se svým přítelem jsem už skoro rok a nikdy jsem ho neskrývala…“ komentuje herečka VERONIKA FREIMANNOVÁ údajné tajnosti kolem svého vztahu.
  • Rybáře JAKUBA VÁGNERA povětšinou vídáme s nějakým tím úlovkem v ruce, málokdo však tuší, že před lety koketoval s modelingem. Kvůli naší fashionshow se tedy v podstatě vrátil v čase…
  • Zmapovali jsme šatník Miss ČR 2003 LUCIE KŘÍŽKOVÉ. Nejraději nosí tato tmavovláska kupodivu mikiny a džínsy. Je totiž výrazně sportovně založená.
  • Muž roku HONZA HÁJEK předvedl před naším fotoaparátem, kterak se správně pohybovat pod solární sprchou.

 

Chcete vědět více ze světa celebrit? www.Story.cz

Foto: Ivan KahúnFotografie: Ivan Kahún