Krásný dům pro krásku

Nádherné zrestaurované sídlo je kombinací španělské a středomořské architektury, která byla také pro britskou modelku rozhodujícím faktorem k jeho koupi. Jordan si zde se svými třemi dětmi může užívat obřího obývacího pokoje, luxusních ložnic, koupelen i neotřelé jídelny s rustikální kuchyní.

V domě rovněž nechybí ani speciální místnost pro hosty s prostornou terasou, ze které je krásný výhled na celé okolí. Sem si také modelka většinou zve své nejbližší přátele a nečekané hosty. Sama o sobě totiž prohlašuje, že je výborná hostitelka a nevadí jí vařit jídlo ani pro velmi početnou návštěvu.


 Modelku proslavily hlavně plastiky a skandály.

U Gordona Ramsaye

To, že má modelka na vaření talent, potvrdila i v několika televizních spotech, kde se s naprostou lehkostí pohybovala po kuchyni, připravovala různé speciality a zkušeně servírovala jídlo na talíře. Možná proto si ji do své známé kulinářské F-Word show přizval špičkový kuchař Gordon Ramsay.

Pro ty, kteří měli Jordan spojenou jen s přehlídkovým molem a plastickými operacemi, to byl docela šok. Video, kde je modelka vidět při práci v kuchyni, bylo totiž pro mnohé velkým překvapením – prokázala opravdovou zručnost a nešlo o pouhý salát, ale rovnou o kuře po kyjevsku.


 Dům vyhovuje potřebám modelčiny velké rodiny.

Fandí i dietám

„Vařím každou neděli třeba i pro 18 osob, ale bohužel mi to někteří lidé nevěří,“ postěžovala si Katie, která se v kuchyni zdokonalila hlavně díky rodinnému životu.

S přáteli a dětmi teď prý doma pravidelně pořádá večírky, hostiny, nebo „školy“ vaření, kdy její známí přinesou své oblíbené recepty a celý den je u Jordan v kuchyni připravují.

Stejně jako dobrému jídlu ale modelka fandí i dietám. Nejraději má tzv. Weilovu dietu, při které se hubne velmi pomalu, často jen kilogram, dva měsíčně. Základem je heslo: Žádné nasycené tuky, ale o to víc zeleniny a ovoce a nedoporučuje se konzumace mléčných výrobků.

Takže když Katie potřebuje figuru do plavek a šatů, nemá s tím problém.


 Rustikální neboli selský design si Jordan vybrala pro velkou kuchyni ve svém honosném domě. Tento styl se vrací o několik desetiletí zpět, přesto je stále moderní a neokoukaný.

Pohyb miluji, říká modelka

Katie Price je sice možná závislá na plastických operacích (má vylepšené rty, byla na odsání přebytečných tuků z břicha, hýždí, stehen a se svým silikonovým poprsím se dostala i na stránky časopisu Playboy), ale i jinak se o své tělo velmi pečlivě stará.

Je totiž vášnivá sportovkyně, a proto i jedním z jejích požadavků na nové bydlení bylo, aby v domě samozřejmě nechyběla posilovna. „Pohyb miluji, bez něho bych byla asi ztracená. Jsem totiž děsný mlsoun,“ říká Jordan.

Posilování tak většinou doplňuje během, nebo si ráda zaplave s dětmi v bazéně. „Snažím se něco dělat každý den, občas je to sice nemožné, ale pokud to jde, určitě nelenoším v posteli,“ nechala se slyšet modelka.


Příjemné chvíle ve dvou, radostné okamžiky s rodinou nebo jen tak odpočívat může modelka Katie Price v této luxusní jídelní místnosti.


Text: Jana Švecová
Foto: Profimedia.cz