Ujíždí na pilates a józe

Kráska známá z úspěšného seriálu Gossip Girl či z filmu Moderní Popelka při cvičení pilates a jógy ze sebe vydá snad úplně všechno. Do tělocvičny, kam chodí jednou až dvakrát týdně, bere i několik kolegů z branže.

Přesto se o ní říká, že není typická hollywoodská hvězda, která by podlehla nezdravým dietám a každodennímu tvrdému cvičení, naopak. Pro většinu lidí je prototypem zdravého životního stylu. Má totiž jednu výhodu, chutná jí zdravé jídlo, takže se nemusí zaobírat dietami.

Hilary se ovšem nedávno nechala slyšet, že od té doby, co na sobě dře, její štíhlost média také občas kritizují. „Snažím se být jen v kondici a přitažlivá pro svého manžela,“ oponuje herečka, která také ráda vyrazí na kolečkové brusle, zatancovat si, nebo se projet na koni.


Krásná Hilary Duff se má v kuchyni co učit.

Dřela kvůli svatbě

Jakmile herečka dostala od svého přítele, kanadského hokejisty Mika Comrieho zásnubní prsten v hodnotě 1 milion dolarů, začala se připravovat na svatbu. Pětkrát týdně chodila do posilovny a za asistence osobního trenéra celebrit Harleyho Pasternaka se během šesti měsíců dostala do formy.

Přátelé, kteří byli na svatbu pozváni, pěli na její postavu jen samou chválu. „Vypadá fantasticky od hlavy až k patě,“ šuškalo se v obřadní síni. Cvičení a zdravá životospráva se staly součástí jejího každodenního programu.

Kromě toho se také Hilary zapojila do akce proti obezitě ve Spojených státech, kterou organizuje jedna americká rozhlasová stanice, jež podporuje zdravé stravování a cvičení.

„Je důležité, aby lidé pochopili zdravotní rizika spojená s obezitou. Je důležité jíst zdravě, aby se mohli těšit z dlouhého a fit života,“ vysvětluje Hilary a v pravidelném pořadu radí, jak jíst a jak cvičit, aby si lidé prodlužili život.


 Světlá kuchyně působí na první pohled obyčejně, je však velmi luxusní.

Ráda mlsá

Hvězda, která holduje nízkokalorickým jídlům, ale také občas neodolá takovým pochoutkám, jako je sýrová pizza, cukroví, mexická kuchyně, sushi a naložená zelenina.

Nedá také dopustit na své další oblíbené pochoutky, mezi které patří želatinové bonbony, čokoládové dorty a koláčky. Nejraději pak pije limonády. Říká, že nějaký kilogram navíc ji nerozchází, přesto se snaží pravidelně a správně jíst.

Jeden čas si také oblíbila 5faktorovou stravu. Ta se skládá z 5 jídel denně, z nichž každé má pět složek: bílkoviny, trochu sacharidů, vlákninu, zdravé tuky a dietní nápoj.

Občas také zavítá do obchodu s biopotravinami, kam se nebojí přijít bez make-upu, neučesaná, v brýlích a sportovních legínách. Přesto podle fanoušků vypadá stále sexy.

Svatební hostina byla báječná

Jídlo bylo i jedním z nejvíce vzrušujících částí její nedávné svatby s kanadským hokejistou Mikem. Na samotném jídelníčku se prý herečka podílela od začátku do konce a neunikl jí ani malý detail.

Objednala si cateringovou společnost, která navařila vše, co si populární hvězda a její manžel přáli. K dispozici tedy bylo velké množství různých jídel místní i mezinárodní kuchyně.

Mezi ty největší speciality patřily lahodné grilované kukuřičné klasy s ravioli a lanýži, které si Hilary i její manžel pravidelně dopřávají v oblíbené restauraci v Santa Monice.

Třešničkou na dortu pak byl oblíbený koktejl z ananasového martini, který osobně připravila maminka známé celebrity, a teplý čokoládový dezert se zmrzlinou a lahodnou omáčkou.

Při vaření málem zapálila dům

V Rachael Ray Show se Hilary Duff svěřila, že její kuchařské umění je naprostá tragédie. „V současnosti s manželem běháme po kuchyni, vrážíme do sebe, snažíme se zjistit, co se pálí, a větráme kouř, abychom se vůbec viděli. Ale nevzdávám to, budu na tom pracovat a jednou se mi snad i něco podaří,“ prohlásila herečka, která si už pro jistotu nakoupila i několik kuchařek.

Ty se jí budou opravdu hodit, protože vařit v tak luxusně vybavené kuchyni, kde nechybí drahé spotřebiče, barový pult nebo ostrůvek na grilování, musí být paráda. K tomu všemu pak ještě patří snídaňová terasa a jídelna s velkým čtvercovým stolem a dvanácti židlemi.

Text: Jana Švecová
Foto: Profimedia.cz