Žena-vamp? Ne, domácí typ

Zpěvačka se nedávno nechala slyšet, že ji už nebaví mluvit jen o své sexualitě a jak ji ráda promítá do své hudby. Sice svými výraznými kostýmy stále šokuje, ale moc se jí nelíbí, že má pověst bezcitné a sexem posedlé ženy.

Sama se prý vidí jako velmi citlivou osobu, která má silné mateřské pudy. V tuto chvíli prý touží především po manželovi a dětech.


 Lady Gaga si libuje v odvážných modelech. Říká se, že postavu si udržuje hlavně sexem a tancem.

Miluje italskou kuchyni

S těmito prohlášeními rázem vzbudila vlnu dalších otázek, kterými ji od té doby novináři často bombardují. Kromě útulné domácnosti, manžela a dětí by se zpěvačka ráda více realizovala i v kuchyni.

Popová hvězda totiž tvrdí, že vaření doslova miluje. Proto volné chvíle tráví právě ve své ultramoderní kuchyni, o které mluví jako o velice praktické a funkční. Zde také prý zúročuje své italské kořeny pro své kulinářské experimenty.

Ostatně sama o sobě říká: „Pokud jste někde slyšeli, že jsem expert na práce v kuchyni, tak je to pravda. Pocházím z italské rodiny – co víc k tomu dodat?“


 Dům kontroverzní zpěvačky není zdaleka tak výstřední jako ona.

Maso si neupírá

Jaká jsou její nejoblíbenější jídla, je tedy jasné. Sama zpěvačka říká, že co se italských specialit týče, tak je umí přichystat s naprostou lehkostí a pokaždé výborně (recept na její oblíbenou italskou specialitu najdete pod článkem).

 Poradí si ale také s dalšími pokrmy. „Umím připravit skvělé zeleninové předkrmy, dobré steaky, bifteky, ale i masové karbanátky či hamburgery s domácími bramborovými hranolky,“ uvedla.


 Lady Gaga má ráda světlé barvy a dostatek prostoru. Kuchyň s bílým vybavením proto situovala do místnosti s velkými okny a východem do zahrady.

Miluje donáškovou službu

I když je Lady Gaga velice populární zahraniční celebritou, která vydělává miliony dolarů denně, tak si na rozdíl od dalších svých kolegů nenajala žádnou kuchařku či pomocnici do kuchyně.

Když nemá čas vařit sama, raději zvolí donáškovou službu, nebo si zajede do supermarketu pro něco dobrého. Denně se také neobejde bez několika šálků kávy, pro které si klidně doběhne do nejobyčejnějšího a nejbližšího bistra.

Jak si tedy při všech těch pochoutkách udržuje velmi štíhlou postavu? Zlé jazyky tvrdí, že je bulimička, ale Lady Gaga odporuje. Tvrdí, že dobrou kondici má také z běhání, plavání a občasného posilování. Svou roli hraje také tancování a v neposlední řadě sex.

Oblíbená pochutina Lady Gaga. Proslulé italské caprese

Suroviny: libovolné množství mozzarelly a rajčat, čerstvou bazalku, sůl, pepř, olivový olej, balzamikový ocet

Postup: Na větší talíř nakrájejte na tenké plátky mozzarelly, na ni dejte nakrájená rajčata. Vše lehce polijte olivovým olejem a pokapejte balzamikovým octem. Podle chuti osolte a opepřete. V hojné míře pak přidejte bazalku.

Text: Jana Švecová
Foto: Profimedia.cz