Z rozvodu ji dostala jóga

Drobnou postavu (měří 156 cm) má v genech – však už si ji jako malou holku vybrali pro focení a natáčení reklam. Díky brzkému nástupu do showbyznysu se ale Reese naučila na sobě tvrdě pracovat – zdokonalovala se v herectví, ve zpěvu a samozřejmě také vždy dbala o svůj vzhled. Při natáčení filmu Velmi nebezpečné známosti se seznámila s kolegou Ryanem Phillippem (36), s kterým neplánovaně přišla do jiného stavu. Vzali se a po pár měsících se jim narodila dcera Ava (11). O čtyři roky později přibyl syn Deacon (7).

Manželství však pomalu spělo ke konci – bohužel za dramatických okolností, kdy se oba rodiče nemohli dohodnout na způsobu péče o děti. Nakonec je do výhradní péče získala Reese, ale stálo ji to spoustu nervů.

Tehdy se rozhodla dát se psychicky a fyzicky znovu dohromady a propadla běhání (běhá prý 5 km denně) a cvičení jógy.

Od polotovarů k špičkové kuchyni

Kdo si ale představuje, že štíhlá blondýnka žije jenom, jak se říká, ze vzduchu, je na omylu. Už v průběhu prvního manželství se naučila skvěle vařit.

„Dříve jsem byla strašná kuchařka. Na první schůzce jsem Ryanovi udělala těstoviny z prášku,“ vzpomíná s úsměvem herečka, která dnes denně vaří teplé večeře – především středomořskou kuchyni, v které dominují ryby, mořské plody, těstoviny, zelenina a ovoce.

S nynějším manželem Jimem a s přáteli také rádi grilují, často peče i sladkosti – hlavně borůvkové muffiny, které milují její děti.

 

Recept: Špagety s krevetami a paprikou

Připravte si: 250 g krevet, 1 malá cibule, ½ žluté papriky, Pokračovat...

Další recepty: Hlavní chod | Salát | PolévkaDezert | Chuťovky | Více...

Text: Marie Sojková
Foto: www.dineouthere.com, www.isifa.com
 Autor: Marie Sojková | Fotografie: www.dineouthere.com, www.isifa.com