Kráska, která převzala po slavné kolegyni Evě Herzigové prestižní práci pro výrobce podprsenek Wonderbra, si svou luxusní postavu nijak hlídat nemusí. Perfektní křivky má totiž od přírody.

„Vaření mě baví a díky cestování jsem se naučila mnoho exotických dobrot. Když jsem v hotelu a něco mi tam chutná, klidně se jdu zeptat kuchaře, jak se jídlo připravuje.“ A co dobrého se v domácnosti slovenské topmodelky žijící ve Francii kuchtí nejvíce? „Nebudete tomu věřit, ale uvařím všechno možné a nebojím se ani experimentovat.“ Adriana si navzdory štíhlé postavě dopřává opravdu leccos. „Nejvíce ujíždím na našich slovenských haluškách.“


Tip pro gurmány podle Adriany

Restaurace Le Papillon
„Moc ráda zavítám do hotelu Le Palais Prague, kde je restaurace Le Papillon. Vyhovuje mi jak její vynikající kuchyně, tak i to, že je jen pár minut jízdy od Václavského náměstí.“

Šampus
„Miluju šumivé víno, nikdy si neodpustím například sekt s jahodou.“

Ta vůně...
Andrea neodolá ani dobré kávě s mlékem. Aby také ne, když ve Francii vlastní hned několik luxusních kavárniček.

Sladké mámení
„Do Le Papillon chodím moc ráda na dezerty. Není nad to občas si osladit život něčím lahodným.
Vřele doporučuju.“

 

Recept: Steak z tuňáka

Připravte si: 4 ks steaků z tuňáka (4 cm silné), rostlinný olej, sůl, pepř, 60 ml (4 lžíce) balsamikového octa, Pokračovat...

Další recepty: Hlavní chod | Salát | PolévkaDezert | Chuťovky | Více...

 

Story 19

  • MARTA JANDOVÁ už nechce žít v neosobním hotelu a spát na nepohodlných pohovkách u kamarádů. Touží po rodině. „Děti jsou důležitější než kariéra. Mrzelo by mě, kdybych je neměla,“ říká.
  • DAGMAR „DASHA“ SOBKOVÁ touží po naprosté dokonalosti. Ví to nejen Karel Gott, jehož doprovází jako vokalistka, ale i Herecká asociace. Za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar jí udělila cenu Thálie.
  • Hlášky rapera RYTMUSE ovládly hudební show ČeskoSlovenská Superstar. Slovním obratům jako „si zabil“ nebo „si vychytal“ už rozumějí nejenom Rytmusovi fanoušci, ale i diváci komerční televize. Kdo je ale Patrik Vrbovský ve skutečnosti?
  • Herečka KRISTÝNA LEICHTOVÁ se s námi v cadillacu vydala vstříc módnímu dobrodružství, troše nebezpečí, ale i nezapomenutelným zážitkům.
  • JOSEF KLÍMA vstal jako Fénix z popela. Změnil nejen televizní stanici, ale i životní styl. „Čtyřicet let jsem hulil čtyřicet cigaret denně, natvrdo pil alkohol a mým nejoblíbenějším pokrmem byla husa. Všeho jsem se musel vzdát, ale člověk si má užívat, dokud může,“ myslí si populární reportér.

 

Více o celebritách čtěte na www.story.cz

 

A co máte rádi vy? Máte také rádi grilované ryby? Diskutujte na fóru Vaření a stolování.

 

Text: Jana Fikotová, Story
Foto: www.isifa.comAutor: Jana Fikotová | Fotografie: www.isifa.com