Lednice u ní doma hraje velkou roli. I když je štíhlá jako proutek, v jídle se neomezuje. „Máme tu opravdu všechno. Ovoce, zeleninu, paštiku, tlačenku, marmelády, domácí škvarky, ale i kapky na tlapky pro mého alergického psa,“ směje se.

Modelka nemá teď v zimě žádné speciální chutě, spíše vynechává zmrzlinu a snaží se jíst více ovoce kvůli vitaminům.

„Také nikdy neodolám kešu oříškům, je to závislost! K vínu si ráda dám kvalitní sýry a v autě mi nesmí chybět gumoví medvědi.“

Z nápojů si v zimě dopřeje červené víno a v létě bílé. „Když bych měla říci, co je moje nejoblíbenější jídlo, napadne mě v první řadě smažený sýr s bramborovou kaší.

Ovšem nesmím zapomenout na polévky od mojí babičky. Na těch jsem závislá už odmalička.“

Energii jí prý dodá hlavně úsměv. Proto ho sama rozdává na všechny strany. A jak je na tom se sladkostmi? „Čokoláda, sušenky, bonbony... To vůbec! Co je to sladké?!“ žertuje Tereza...

Story číslo 7

OLGA MENZELOVÁ se rozpovídala o své dceři, práci, mužích i vztazích...

Zatímco většina herců hraje v reklamě na vrcholu popularity, JOSEFA POLÁŠKA reklamy proslavily. Jeho „domácí žvýkání“ a útěk před rozzuřeným zlatým prasátkem vévodí žebříčkům oblíbených spotů.

Místo setkání k rozhovoru s KATEŘINOU HRACHOVCOVOU si redaktor vybírá podle toho, kam smějí i psi.

Ve valentýnském čísle vám ukážeme, že svatba nemusí být záležitostí vážnou, ale naopak zábavnou. Fashion story na toto téma jsme nafotili s modelkou AGÁTOU HANYCHOVOU, která se teď ale rozhodně na vdavky nechystá.

PETR KRATOCHVÍL po sedmnácti letech ukončil činnost muzikálové scény divadla Ta Fantastika. Tato událost vyvolává pocit, že skončila jedna velká divadelní kapitola.

Chcete vědět více ze světa celebrit? www.Story.cz

Text: Jana Fikotová
Foto: Ivan KahúnAutor: Jana Fikotová | Fotografie: Ivan Kahún