Kráska, kterou známe především z filmů Mizerové 2 a Transformers: Pomsta poražených, se před časem pochlubila, že si koupila nový domov. Ten má rozlohu něco málo přes 1500 m2 a z jeho oken má Megan výhled na Hollywood a Pacifik.

Dům, který hlídá 24 hodin denně ochranka, uvnitř ukrývá čtyři ložnice, pět koupelen a nádhernou kuchyni, která stála více než jeden milion korun a která prý byla pro rozhodnutí herečky o koupi rozhodující. O to víc je zarážející fakt, že Megan se brání v ní cokoliv uvařit.

Megan Fox
 Megan Fox získala ocenění nejkrásnější herečky Hollywoodu, ale také titul nejhorší herečka roku 2009.

Raději umřu hlady

Megan o vaření moc mluvit nechce a nejspíš k tomu má pádné důvody. Jednou dokonce prohlásila, že raději umře, než aby si sama uvařila. Když se jí novináři v reakci na toto prohlášení začali smát, dodala, že by klidně vydržela týden bez jídla. Neuvěřitelné.

Jediné, k čemu tedy Megan zatím svou kuchyni použila, bylo focení pro časopis Rolling Stone. Prostě si natáhla kratičké šortky, vzala nátělník s pořádným výstřihem a pózovala mezi hrnci na kuchyňské lince. I takhle se dá zřejmě využít místo určené k přípravě jídla.

Kuchyň megan Fox
Kuchyni v bílém provedení a s dřezem z bílého mramoru vévodí obrovské okno s výhledem na Los Angeles.

Pitím octa zhubnete, tvrdí Megan

Megan Fox má bez diskusí figuru, kterou jí lze jen závidět. Jen její dietní rady jsou stejně bláznivé jako její postoj k vaření.

Čtenářkám jednoho ženského časopisu doporučila, že štíhlosti docílí pitím octa. „Ocet rychle vyčistí tělo a pomáhá ženám, jejichž tělo zadržuje vodu. Octem se jí dříve zbavíte,“ nechala se slyšet.

„Nejsem z těch, které cvičí, jsem moc líná a miluji sladké. Když to se sladkým přeženu, čistím se octem,“ korunovala svou »zázračnou« teorii vnadná kráska.

Dům megan Fox
Nový dům herečky Megan Fox překypuje luxusem. Součástí je i bazén a pět koupelen.

Experti: Její dieta je nebezpečná

Jenže octovou dietu vidí odborníci úplně jinak: „Zní to sice hezky, ale nic takového není prostě možné. Spalování tuků nemůže ocet nijak ovlivnit, ať už je organický, jablečný, nefiltrovaný nebo jakýkoliv jiný. Je to prostě nesmysl,“ říkají odborníci na výživu, kteří se jen bojí, aby dívky toužící po perfektní postavě nevzaly útokem spíže rodičů a nelily do sebe ocet po litrech.

Jídelna Megan Fox
Jídelní stůl pro desítku strávníků. Megan prý občas večeře pro své přátele opravdu pořádá, vaří ale najatí kuchaři.

Text: Martina Marková
Foto: Profimedia.cz