Honba za štíhlostí

Ještě před dvěma roky měla popová zpěvačka nejhezčí figuru v Hollywoodu a nabídky se jí jenom hrnuly. Dbala na racionální stravu a na pravidelný pohyb. Pod vedením známého trenéra celebrit Michaela Andersona cvičila pětkrát týdně hodinu až dvě.

Velkou část tréninku jí zabíraly hlavně výpady a dřepy, aby zpevnila zadní partie. Pouze jeden den v týdnu si pak zpěvačka dala od diet pauzu a dopřála si vše, co hrdlo ráčí.


 Jessica Simpson je holka krev a mlíko. A vůbec jí to nevadí!

Jsem baculka, no a?

Dřívější expertka na diety dnes ale považuje omezování v jídle za trápení a v plnějších tvarech našla dokonce zalíbení. „Jsem raději baculatější než vyhublá. Být pořád štíhlá a hlídat si postavu je neuvěřitelně psychicky a fyzicky ubíjející,“ uvedla Jessica v rozhovoru pro jeden známý magazín.

Tímto výrokem ale dala prostor pro nové drby. Zlí jazykové tvrdí, že jídlo a lenost vytvořily krásné Jessice na těle pořádné faldy a že dříve dřela jen proto, aby se za velké peníze stala tváří několika oděvních a kosmetických firem.


 Jessica Simpson se může pochlubit luxusní kuchyní z tmavého dřeva a nerezu, která je vybavená moderními spotřebiči i nábytkem.

Za kila navíc může rozvod!

Odborníci se shodují na tom, že za významnou změnou v životě Jessiky ale stojí spíše rozpad jejího manželství s Nickem Lacheym, který skončil po třech letech. Zpěvačka pak začala randit s texaským fotbalistou Tonym Romou a podlehla příjemně uvolněnému a lenivému jižanskému stylu.

Víc než sportování si začala užívat grilování na zahradě, bifteky, hamburgery, žebírka a pivo. Tím také začala nabírat jedno kilo za druhým, a to na její menší postavě začalo být hned vidět.

Ať je to jak chce, dnes je to dívka krev a mlíko, která se zaměřila i na jinou kariéru. Vydala se na dráhu country zpěvačky a jak sama říká, je spokojená jak nikdy předtím.


Také jídelní kout je velmi moderně zařízen.

Celý den dobré jídlo

Jídelníček má nyní pestrý a nechybí v něm spousta dobrých jídel, které rozhodně kaloriemi nešetří. K snídani si Jessica dává třeba vaječnou omletu, jahodový shake, nebo toasty s arašídovým máslem.

K obědu pak sladké brambory či špíz s pečenými rajčátky a hořčičnou omáčkou. Večeři řeší v kubánském stylu. Nechybí strouhané hovězí, hnědá rýže a dezert v podobě vanilkové zmrzliny.

Zpátky u diety

Pokud ale zpěvačka potřebuje rychle zhubnout, vrátí se nejen ke sportu, ale i její denní menu se výrazně omezí. Ráno si dá pouze půlku grapefruitu, nízkotučný jogurt či misku s jahodami a mátou.

Přes den se pak zasytí maximálně rajčatovým salátem s grilovaným kuřecím plátkem a k večeři má rybí filet s brokolicí a chřestem. Jídlo si dopředu připravuje do malých krabiček a neváhá si ani sama uvařit.


 Po dobrém jídle je fajn se natáhnout v krásné ložnici s televizí naproti posteli.

Jako kuchařka nezklamala

Však si ji jako zkušenou kuchařku do své televizní gastronomické show dokonce vybrala i Rachel Ray. Jessica zde připravila své oblíbené jídlo – smažený kuřecí steak.

Při vaření se pak dokonce svěřila, že si prošla hned několika kulinářskými kurzy, které ji ledacos naučily. Díky nim si prý lehce poradí s domácím vařením, který ráda oslňuje své partnery. Je totiž zarytým zastáncem rčení: Láska prochází žaludkem.

Text: Jana Švecová
Foto: Profimedia.cz