Společnost KRONOSPAN, jeden z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě, vytvořila unikátní katalog Inspirace 2012, který zájemcům pomůže zvolit si ten pravý dekor do interiéru. Díky krásným vizualizacím vnitřních prostor a pečlivě vybraným kombinacím pracovních desek a lamin, jež jsou součástí katalogu, tak může každý svému nábytku vtisknout barvy a vzory šité na míru. Do vzorníku jsou zahrnuty i nejnovější trendy dekory pro rok 2012.

Na novém katalogu Inspirace 2012 od společnosti KRONOSPAN, inspirovaném přírodními tóny, se podíleli zkušení designéři. S jejich pomocí vznikl jedinečný projekt, který každému pomůže vybrat si dekory, jež budou v souladu. Vkusně laděné vizualizace interiérů vybrané dezény navíc představí ve větší ploše, což je častý požadavek zákazníků.


Katalog je jednoduchý a přehledný

Po otevření katalogu se v levé rozložitelné části nacházejí vzorky dekorů, které zaujmou leskem i moderními strukturami. Tyto vzorečky si může zájemce prohlédnout všechny pohromadě a potom se v pravé části katalogu zaměřit na ten, který ho nejvíce oslovil. Zde nalezne v jednoduchém přehledu spolu s daným dezénem i vybrané dekory, které je s ním možné skloubit.

Katalog lze také stáhnout v elektronické podobě na internetových stránkách.


Moderní trendy v bydlení

Katalog Inspirace 2012 je zaměřen na dekory pracovních desek a laminovaných dřevotřískových desek. Podnětem pro nápadité a vkusné kombinace dezénů byly moderní trendy v bytovém a architektonickém designu.

Více informací lze získat na www.kronospan.cz.

 

 Autor: KRONOSPAN | Fotografie: KRONOSPAN