Snídaně pro celou rodinu

Vydatná snídaně je základ dne – to vám potvrdí všichni výživoví specialisté. Jestliže se jejich rad držíte, určitě doma oceníte toustovač.

Všechny přístroje nejsou ale stejné – nový toustovač, který vidíte na fotografii, dokáže najednou připravit nejen čtyři tousty, ale zároveň i přílohu.Třeba volská oka.

Pokud rádi a dobře snídáte, nebo jste velká rodina, určitě tuto novinku oceníte. Hodit se může také podnikatelům, kteří mají malou kavárnu s občerstvením.


 Tento toustovač rychle a spolehlivě připraví snídani pro celou rodinu.

Okrasa mycího centra

Pokud sledujete kuchyňské trendy, nemohlo vám uniknout, že jsou kuchyně stále krásnější. Nová kuchyňská baterie od firmy Brizo je toho věrným důkazem. Jak vidíte, předměty, které v sobě nedokážou dokonale skloubit estetičnost s funkčností, jako by neměly v současné kuchyni co pohledávat.

Elegantní baterie Belo si vás získá svým ergonomickým tvarem, krásnou i tím, že šetří vodu. Má čtyři funkce, můžete si vybrat, jakým způsobem si natočíte vodu. Krásná vázička nemusí sloužit pouze jako dekorativní prvek, ale i jako zásobník na saponát. Proč si hyzdit krásnou kuchyni plastovým obalem?


 Krásná baterie doplněná stylovou vázičkou.

Jiný odkapávač

Myčka je sice královnou mycího centra, ale co si budeme povídat, existuje kuchyňské náčiní, které je lepší opláchnout než mýt v myčce. Klasický hranatý odkapávač však zabírá příliš místa. Nehledě na to, že často nebývá příliš hezký.

Odkapávač A Tempo z řady Pauline Deltour od firmy Alessi vnese estetického ducha i do prostoru kolem dřezu. Kulatý, kompaktní, stylový. Vejde se do každé kuchyně.


 Kulatý odkapávač je velmi praktický, protože šetří místem a dobře vypadá.

Pro vášnivé milovníky TV

Pokud nedokážete bez televize jíst, natož bez ní vařit, tak si ji do kuchyně prostě zabudujte. Televizor ve vestavěné skříňce (Integrated Cabinet Door TV) od firmy Luxurite s kovovým povrchem a dotykovým panelem lze dokonce sjednotit s DVD přehrávači či laptopy.

Při přípravě pokrmů pak ale dejte pozor ostré předměty – zahleděni na obrazovku se můžete snadno zranit, a také nezapomínejte na čas, abyste kvůli oblíbenému pořadu jídlo nespálili.


 Technická lahůdka pro milovníky TV.

Pro zábavné krájení

Také vás na přípravě pokrmů nejvíce nebaví krájení? Nesnášíte, když vám při krájení cibule slzí oči? Tak se poohlédněte po kráječi, který udělá většinu práce za vás a který ochrání vás před slzami. A navíc nevyžaduje příliš náročnou údržbu. Stačí jen zeleninu lehce přitlačit a krájet...


 Kráječ, který udělá většinu práce za vás.

Text: Markéta Tomášková
Foto: electrogadgets.org; trendir.com; get-porked.com; furniturestoreblog.com;