Nechcete se při vaření dotýkat odpadkového koše? Kupte si koš s automatickým senzorem pro otvírání. Klikněte pro větší obrázek! Akce čisté ruce!

Rádi při vaření ochutnáváte? To pak jistě oceníte odpadkový koš, který je vybaven automatickým senzorem pro otvírání, takže se otevře, aniž byste se jej museli dotknout. Je to něco podobného jako v případě některých umyvadel vybavených senzorickými bateriemi. Položíte ruku nad víko a koš se automaticky otevře. Tento kvalitní koš je vyroben z nerezu, pojme 50 litrů odpadků a výrobce na něj poskytuje pětiletou záruku. Chcete ho? Tak hurá na web www.amazon.uk.com.

Tak trochu hranatější

Tajemná fontána v podsvětí. Modrý, fialový či snad ďábelsky červený proud horké vody. Nudí vás klasické vodovodní baterie? Chce to změnu! Klikněte pro větší obrázek!Tento pocit navozuje hansa design. Pokud toužíte po luxusním moderním dřezu, podívejte se na www.hansa.com na tak trošku hranatější baterie. Garantujeme vám, že jejich výrobky dodají vaší kuchyni punc luxusu.

Opepřete si život

Máte velké výdaje, a přesto byste si rádi pořídili něco pěkného a zároveň užitečného do kuchyně? Podívejte se na bílé keramické kostky, zasazené do rámu z teakového dřeva. Můžete si pořídit buď jen standardní slánku a solničku, tedy sadu dvou kusů, ale pokud rádi a hodně kořeníte, a v koření se trochu vyznáte, pořiďte si raději rovnou sadu o šesti kusech. Tyto kostky vyniknou nejen na jednobarevném stole, ale také na stole z přírodního dřeva či skla. Ovšem největšího efektu pochopitelně dosáhnete na černém podkladě. Zakoupit je můžete na www.unicahome.com.

Inspirujte se Inspirem!

A to nejlepší nakonec. Nová inteligentní trouba Electrolux Inspiro. V ní dokáže péct každý trouba. Jak to? Klikněte pro větší obrázek! A to nejlepší nakonec. Představujeme vám novinku od firmy Electrolux, a to revoluční troubu. Jmenuje se Inspiro. Je to první trouba, která automaticky ví, jak správně upravit pokrm, který do ní vložíte. A jak funguje? Na rozdíl od běžné pečící trouby, která je vybavena termostatem, má tato inteligentní trouba speciální senzory k výpočtu potřebné spotřeby energie a času. Podobně fungují kamery při nastavování nutných parametrů. Více se dozvíte na http://electrolux-inspiro.blogspot.com.

Text: Markéta Veselá

Foto: www.fromeurope.org