Vybrat do interiéru ten správný dekor lamina není lehkou záležitostí. Neméně snadné je poradit si i s jejich vhodnými kombinacemi. Pro tyto účely vytvořila společnost KRONOSPAN speciální program Express Colour, kde mohou zájemci díky interaktivní míchací paletě tvořit kombinace z 55 moderních jednobarevných odstínů. Kolekci všech „unidekorů“ včetně palety a ukázkových vizualizací naleznete na www.kronospan-express.com. Nové „unidekory“ si můžete vyzkoušet i přímo v on-line interiérovém studiu na www.kronospan.cz, kde je můžete kombinovat se všemi dekory KRONOSPANU.

Program KRONOSPAN Express Colour nabízí nepřeberné množství nápaditých a hravých barevných sestav. Odborníci se inspirovali světovými trendy a vytvořili krásné dekory, jež zahrnují vše od tlumených tónů až po jasné a zářivé barvy.


Míchací paleta pro snadné sladění dekorů

Pokud si nejste jistí, jak vybrané „unidekory“ lamin kombinovat, využijte interaktivní míchací paletu na www.kronospan-express.com/mood.php. Potřebujete-li vybrat vhodný dekor k již stávajícímu odstínu v domácnosti, lze použít ikonu pod paletou (upload), díky níž si nahrajete fotografii vašeho dezénu. Rychle tak zjistíte, zda se k sobě dané odstíny hodí. V interiérovém studiu na www.kronospan.cz/interierove-studio můžete všechny „unidekory“ sladit se všemi stávajícími dekory KRONOSPAN. Tato jednoduchá aplikace vám pomůže snadno zvolit dekory, které byste rádi použili ve svém interiéru.

 


Vzorník až do domu

Než si dekory zakoupíte, je vhodné si je prohlédnout přímo u prodejce či v designovém studiu. Jen tak budete mít jistotu, že jste si vybrali ten správný odstín. Katalogový obrázek ne vždy vystihne jemnou strukturu a povrchovou úpravu vybraného dezénu. Nemáte-li příležitost navštívit žádné studio, lze si objednat vzorník dekorů lamin nebo vzorek o velikosti A4 vybraného dezénu až domů. Za 500 Kč je vzorník k zakoupení na www.kronospan.cz/zadost-o-vzorek nebo na e-mailové adrese prodej@kronospan.cz. Vzorek A4 je k dispozici za 30 Kč.


Více informací naleznete na www.kronospan-express.com nebo na www.kronospan.cz.
 Autor: Kronospan | Fotografie: Kronospan