HVT interiéry je nejzkušenějším, největším a zároveň nejstálejším tuzemským dodavatelem výrobce špičkových německých kuchyní SachsenKüchen. Tyto kuchyně, které patří mezi nejkvalitnější i na náročném trhu našich sousedů,se plánují za pomoci bytové designérky s výtvarným vzděláním, přihlíží se k individuálnímu stylu a barevným preferencím každého zákazníka.

Kuchyně na míru je možné u HVT sestavit také z nabídky rakouského dodavatele DanKüchen, či dalšího známého německého výrobce kuchyní Schüller, samozřejmostí je vybavení sestavy všemi typy spolehlivých spotřebičů. Přesto, že se jedná o kvalitu na českém trhu neobvyklou, ceny kuchyní překvapivě nejsou vysoké.

Heslo firmy HVT je : ,,Každý si zaslouží maximální kvalitu za přijatelnou cenu“

Také podlahy, které má firma HVT ve svojí nabídce, ať již laminátové, korkové, vinylové, dřevěné, nebo v poslední době velmi oblíbené podlahy typu marmoleum, pokládají podlaháři HVT více jak 18 let a patří proto mezi nejzkušenější pracovníky v oboru.

Dalšímvýznamným okruhem činností je poskytování komplexních služeb, mezi které patří zajištění všech přípravných stavebních prací spojených s pokládkou podlahy a sestavením kuchyně na míru.

Zajištěním současné dodávky podlahy a kuchyně ,,na klíč“, včetně všech potřebných stavebních řemesel, se zaměření firmy HVT odlišuje od většiny ostatních firemních strategií v oboru tvorby interiéru.

Toužíte-li po kuchyni či podlaze nejvyšší kvality, chcete se zbavit starostí s hledáním řemeslníků různých oborů a nehodláte trávit svůj čas organizací jednotlivých etap přípravných prací, jste na správném místě.

Návrháři HVT sledují nejnovější trendy, jezdí na mezinárodní výstavy a tak ví, jaké kuchyně jsou ,,trendy“. Při realizaci od návrhu ve formátu 3D až po předání dokončeného interiéru jednáte s jedním pracovníkem, který si průběžně kontroluje správnost a kvalitu všech prováděných prací.

Více informací a fotogalerie realizovaných zakázek naleznete na www.hvt.cz

Přijďte nás navštívit, budete překvapeni neobvyklým přístupem k zákazníkovi.
 Autor: HVT, PR článek