Rychle, jednoduše a po celý rok!

Na podobném hliníkovém pečicím plátu vám připraví speciality ve všech lepších restauracích. Opékat na něm můžete opravdu všechno od mas až po sladké ovoce – pochutiny si narozdíl od klasického opékání na pánvi zachovají jakýsi ugrilovaný punc. Plát má samozřejmě nepřilnavý povrch, vyjímatelný termostat, tepluvzdorné úchyty a jednoduchý systém čištění. Dokonce se dá mýt v myčce! Výrobce UFESA si za tento typ účtuje běžně přes 2000 Kč, sleva přes 40 % sráží cenu na 1398 Kč. Užijte si ho celoročně.

Klikněte pro větší obrázek!
Foto: www.Podpultovka.cz

Ideální gril pro hostinu

Rádi k sobě zvete návštěvy a hostíte je něčím dobrým? Tahle vychytávka je tu pro vás! Firma Moulinex nabízí domácí gril pro 4 osoby. Odnímatelná grilovací deska je omyvatelná v myčce nádobí, čtyři samostatné pánvičky dávají hostům možnost, aby si každý připravil svou vlastní směs, aniž by se vůně a chutě promísily. Typ Principio raclette koupíte za běžnou cenu kolem 900 Kč – nyní se dá ale sehnat za 518 Kč.  

Klikněte pro větší obrázek!
Foto: www.Megaobchod.cz

Je libo plynový gril?

Venkovní plynové grily jsou velmi oblíbené, protože se snadno obsluhují. Žádné dlouhé podpalování dřevěného uhlí, škrtne se sirkou a je to! Plynový kontaktní gril s litinovým roštem vyrábí firma Campingaz. Typ Woody Contact koupíte běžně za 4000 Kč, ve slevě ho však dostanete výrazně levněji. Stojí 1890 Kč.  

Klikněte pro větší obrázek!
Foto: www.Eva.cz

Stará dobrá klasika

Litinový Gril Hacienda s otočným roštem je klasika – kuřátko na něm připravíte luxusní. Grilovat můžete horizontálně i vertikálně, jeho rozměry jsou dostačující pro čtyřčlennou rodinu. Výrobek firmy Lucifer nyní zlevnil ze 770 Kč na pouhých 480 Kč.

Klikněte pro větší obrázek!
Foto: www.Rosler.cz

Pro velkou rodinu

Elektrický zahradní gril Soehnle se hodí pro každou příležitost. I když zrovna počasí nepřeje, ugrilujete na něm bez problémů. Má totiž zabudované závětří, které je ochrání pokrm před větrem. Druhou vychytávkou je pojistka proti přehřátí a kontrolka nastavení teploty – pokrm si můžete připravit přesně tak, jak ho máte rádi. Gril je dodáván přímo s certifikátem zaručujícím jeho kvalitu, v internetových obchodech ho nyní ve slevě zakoupíte za 690 Kč oproti původním 990 Kč.  

Klikněte pro větší obrázek!
Foto: http://www.mojeelektro.cz/

Text: Michaela Poštulková
Foto: Profimedia.cz