Máte pocit, že chcete ve své kuchyni jen mladé a silné jedince? Pak je tu Tefal Ingenio. Nádobí přesně pro vás. Díky odnímatelné rukojeti můžete pánve či hrnce štosovat do sebe, jednoduše umyjete v myčce na nádobí a díky speciálním víkům můžete použít i v lednici a skladovat uvařené jídlo v hrncích postavených na sobě. Tento malý velký pomocník je nyní na českém trhu v sadách od 3 kusů až po 20. Sama se rozhodněte, kolik hrnců či pánví potřebujete, vězte však, že nezáleží kolik kusů máte. Stačí jen sejmout rukojeť a všechny pánve či hrnce zabírají téměř stejné místo ve vaší kuchyni a vy můžete své kuchařské umění ukazovat okázale světu bez jakýchkoliv kompromisů.

„V dnešní době jsou trendem kuchyně přímo v obývacím pokoji. Ačkoliv třeba máte byt 100 m2, kuchyně je možná menší než vaše koupelna. Abychom zachovali hospodyňkám radost z vaření či pečení, přinášíme pro ně Tefal Ingenio – malý zázrak, který se díky odnímatelné rukojeti vejde do každé kuchyně a neochudí rodinu o různé formy jídel,“ říká manažer Tefal produktů na vaření pan Jiří Klimsa.


Jedno místo pro všechno a všechno na jednom místě. Všechny díly Tefal Ingenio zabírají minimální prostor ve vaší kuchyňské lince, v myčce a v lednici. Nádobí Ingenio můžete použít od sporáku do trouby, z trouby na stůl, ze stolu do chladničky. Tím však výčet předností nekončí. Smaltované nádobí Tefal Ingenio disponuje kromě odnímatelné rukojeti u pánví, či odnímatelných úchytů u hrnců, také nepřilnavým vnitřním povrchem Expert Pro s tvrdou keramickou bází a zvyšuje tak trvanlivost nádobí. Praktické skleněné poklice se silikonovým okrajem zajišťují bezpečné a těsnější lícování a indikátor teploty Thermo-Spot®  signalizuje optimální teplotu zahřátí před samotným vařením. Použitelný zdroj ohřevu je plyn, elektrika či sklokeramika.


Sadu nádobí (ve vínové barvě) Tefal Ingenio lze zakoupit v několika variantách. Nejmenší z nich obsahuje 3 ks (2 pánve a rukojeť), největší sada obsahuje 20 ks a najdete v nich kromě pánví a hrnce i úchytky na poklice, poklice, poklice na grilování, plastová víka, naběračku a další užitečnou výbavu. Doporučená cena je u nejmenší (3ks) sady 1.599 Kč a u sady s 20 ks je 3.999 Kč.

 

Když si jdete vybrat nové nádobí, měli byste zvážit následující body:

  1. Pro kolik lidí budu vařit? To vám pomůže rozhodnou se ohledně velikost nádobí a pánví, které potřebujete v domácnosti
  2. Jaký je váš rozpočet? Měli byste si koupit tu nejlepší kvalitu, kterou si můžete dovolit. Vaše nádobí by mělo vydržet dlouhou dobu. Levnější nádobí budete muset po krátké době vyměnit za nové (koroze, oxidace materiálu, připékání pokrmů atd.)
  3. Jakým způsobem budete nejčastěji vařit? Existuje kuchyňské nádobí či sady Ingenio určené pro přípravu specialit, které je vhodnější pro určité způsoby přípravy pokrmů, jako jsou smažené pokrmy, pečení, wok atd.
  4. Jaké jsou vaše návyky týkající se vaření? Vaříte od nuly? Jíte často venku? Vaříte především z polotovarů? Vaříte často i pro hosty? Takto zjistíte, jestli potřebujete základní sadu nádobí, či zda potřebujete více hrnců či pánví.
  5. Jaký druh ohřevu používáte? Vaříte na plynu, sklokeramice, nebo na moderní a stále vice oblíbenější a indukční desce? S výběrem správného nádobí Vám rádi poradí třeba ve specializované prodejně, například Home&Cook www.homecook.cz)


Přejeme hodně kreativity při vaření pro vaše blízké. www.tefal.cz

 Autor: www.tefal.cz | Fotografie: www.tefal.cz