Typická nabídka společnosti Maxx Kuchyně vyhoví každému přání zákazníka, protože v prodejnách najdete kuchyně rustikální, klasické i zcela moderní a vybírat můžete až z 80 vystavených kuchyňských sestav. Na své si přijdou i náročnější spotřebitelé, které potěší luxusní kuchyně Barletti, ve kterých se harmonicky propojuje italský design, nejkvalitnější materiály a nejvyšší možný spotřebitelský komfort.

 

Aby mohla vyjít vstříc ještě většímu množství zákazníků, otevřela společnost Maxx Kuchyně letos na jaře dvě nové prodejny: v Praze na Černém Mostě a v Plzni - Černicích, v Obchodním centru Olympia. Plzeňská prodejna je v současné době ze všech prodejen Maxx Kuchyně největší a zákazníci tady mohou vybírat a nakupovat své budoucí kuchyně na neuvěřitelné ploše 2 000 metrů čtverečních.

 

Tahákem současného období jsou bezpochyby ukázky nejmodernějšího kuchyňského designu a technologií, z nichž některé byly součástí rozsáhlé expozice na letošním veletrhu nábytku Salone del Mobile v Miláně, a také ohromný výběr kuchyňských dvířek – zájemci mohou volit z 250 druhů!

 

Maxx Kuchyně jdou stále s dobou, sledují nejnovější trendy v oboru a jejich produkty jsou tím nejreprezentativnějším, co se na trhu kuchyní v České republice nabízí. Nabízené kuchyňské sestavy samozřejmě mohou inspirovat i ty kreativnější zájemce, kteří si chtějí svoji kuchyni sestavit sami. Právě pro ně se v prodejnách Maxx Kuchyně nabízí více než stovka druhů kuchyňských desek i dvířek v nejrůznějších materiálových a barevných provedeních i designech.

 

Odborníci z MAXX KUCHYNĚ jsou specialisté na nákupní pohodu: klientovi tady vždycky rádi a dobře poradí a svým přátelským přístupem dokážou vyvolat dobrý dojem, který v každém zákazníkovi přetrvává dlouhou dobu. Výhodou nákupů ve společnosti Maxx Kuchyně a základem zákaznického komfortu je i vždy zaručené bezproblémové parkování, dětský koutek a kavárna, ve které si mohou zákazníci v klidu posedět a celý nákup si promyslet. Součástí nadstandardního přístupu je pro každého zákazníka i bezplatný detailní nákres a doprava vybraného zařízení zdarma; se sestavením nábytku přímo doma v kuchyni navíc mohou pomoci profesionální montéři, díky nimž si svůj nový kuchyňský nábytek bude klient opravdu jen užívat.

Maxx Kuchyně staví svoji obchodní politiku také na své mnohaleté tradici: holandská mateřská firma je významným hráčem v oboru už třicet let a kvalita jejího nábytku je proslulá. Proto Maxx Kuchyně mohou dávat zákazníkům pětiletou záruku, která už sama o sobě je jednoznačnou informací pro všechny ty, kdo hledají to nejlepší.

Více informací: www.maxxkuchyne.cz

PRODEJNY

Otvírací doba:
Pondělí: zavřeno
Úterý–neděle: 10.00–18.00
Komerční zóna Čestlice
U Makra 123, 251 01 Čestlice
Tel.: +420 272 019 999
E-mail: cestlice@maxxkuchyne.cz
Praha 9 - Černý Most
Chlumecká 1531
Tel.: +420 281 012 440
E-mail: cernymost@maxxkuchyne.cz
OC Olympia Plzeň - Černice
Písecká 1089/8
Tel.: +420 377 454 240
E-mail: plzen@maxxkuchyne.cz