Příbory s nádechem exotiky

V řadě zemí je krokodýlí maso oblíbenou pochoutkou. U nás tomu tak není, to ale neznamená, že nemůžete stolovat s krokodýli.

Příbory od Ricci Argentieri inspirované krokodýlí kůží nejenže příjemně zpestří vaše stolování, ale přidají mu také na komfortu. Díky se své struktuře se totiž dobře drží. Nezbývá než prostřít zelený ubrus a dát se do hodování.

Skříně v krokodýlím designu

Netradiční, ale o to nápaditější je nábytek v krokodýlím designu. Může se za nemalý peníz pořídit v některém z luxusních kuchyňských studií, ale majitelé šikovných rukou si poradí i sami. Tapeta nebo fototapeta v krokodýlím designu hravě promění omšelé skřínky či starou ledničku v pěkný kus nábytku.

U doplňků se můžete vyřádit

O krokodýlí doplňky není nouze. Koupit si můžete kartáček na ruce, svorky, talíře, otvíráky, magnetky nebo hodiny. My jsme pro vás vybrali vtipný držák na lahve a vkusnou ukázku krokodýlího talíře. Společně s příbory můžete zkomponovat dokonalou „krokodýlí“ tabuli.

Krokodýlí obklady

Kuchyni obohatí i obklady inspirované barvou a strukturou krokodýlí kůže. Jestliže interiér vaší kuchyně touží po méně decentní variantě, můžete si prostor mezi skříňkami zkrášlit obkladem s malými krokodýlky.

Text: Markéta Tomášková
Foto: trendir.com; kbtrends.com; aspencountry.com; lucylovesfullybooked.blogspot.com; wunderkessel.de; shoponline2011.com; www.isifa.comAutor: Markéta Tomášková | Fotografie: trendir.com; kbtrends.com; aspencountry.com; lucylovesfullybooked.blogspot.com; wunderkessel.d