Spotřebiče Bauknecht charakterizují moderní technologie, určené pro zkvalitnění rodinného života, a maximální efektivita při vaření. V nabídce jsou nyní pečicí trouby, mikrovlnné trouby, varné desky, myčky, chladničky a odsavače s pětiletou zárukou.

Pro značku Bauknecht je typická snaha učinit životy svých zákazníků snazšími a pohodlnějšími. Svůj přístup naplňuje inteligentními řešeními, která šetří čas a umožňují žít aktivněji. Její produkty přinášejí ještě více pohodlí a jsou ohleduplnější k životnímu prostředí.  

Filozofie značky je postavena na třech pilířích:

  • pohoda (díky zdravému vaření a životnímu stylu)
  • komfort (díky chytrým technologiím usnadňujícím život)
  • životní prostředí (ohleduplnost k prostředí, v němž žijeme)

 

Dokonalé pečení

Mezi nejzajímavější a nejšikovnější produkty můžeme zařadit trouby Bauknecht, které představují inovativní technologie v mimořádném designu. Každý uživatel ocení nízkou spotřebu energie a bohaté příslušenství.

Hlavním představitelem je model BLPM 8110/PT - Pyrolytická horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem. Její design je kombinací skla a ušlechtilé oceli a skvěle se hodí do moderní i tradiční kuchyně. Trouba nabízí řadu užitečných funkcí a vylepšení, která pečení usnadní a zpříjemní. Například pečení na více úrovních, kdy lze připravovat až tři pokrmy současně, aniž by docházelo ke směšování jejich vůní a chutí. Neméně důležitou je teplotní sonda, díky níž trouba sama ohlásí dosažení perfektního stavu pečení a automaticky se vypne. Zpříjemnění přináší i funkce NO PREHEAT, která výrazně zkracuje předehřívání trouby. Pečení i údržba jsou nesmírně jednoduché - vnitřní část dvířek tvoří celoskleněný povrch Smart Clean pro snadnější čištění trouby. 

Klasickou troubu je dobré doplnit mikrovlnnou troubou ve stejném designu. Mikrovlnné trouby Bauknecht nabízejí mnohem více možností, než pouhý ohřev jídel. Každý kuchař může nyní popustit uzdu své fantazii –nespočetné funkce umožňují nejrůznější způsoby přípravy pokrmů, například křupavé pečení a smažení na talíři Crisp.

Samozřejmostí ve škále produktů Bauknecht jsou varné desky, kde je na výběr z různých šířek a to 30, 60, 77 nebo 90 cm ve variantě vaření na plynu, sklokeramice i opomínané indukci. Desky doplňují ostrůvkové i nástěnné odsavače par, stačí si jen vybrat vhodné provedení do vaší kuchyně.

Co v moderní a pohodlné kuchyni nesmí chybět, je myčka nádobí. Mnoho lidí si již práci v kuchyni bez myčky nedokáže představit. A není divu! Myčka nádobí poskytuje opravdové pohodlí a vy máte o starost méně a času na zábavu více.

 

Vychytané mytí nádobí

S novými myčkami nádobí Bauknecht získá každá hospodyně v kuchyni ještě více komfortu: mycí sílu patentované technologie PowerClean™ Max, která dokonale odstraní i připálené nečistoty a to i z velkých kusů nádobí, větší flexibilitu díky speciální třetí zásuvce na příbory Pro Comfort a nízkou spotřebu energie a vody díky senzoru Green Intelligence™.

 

 

 

Všechny zmíněné technologie a vychytávky má model myčky nádobí Bauknecht GSXP 6143 TR.

Vestavné spotřebiče Bauknecht se objeví v nabídce vybraných kuchyňských studií, prodejen elektro či internetových obchodů během května. V nich se zákazníci mohou se značkou seznámit a také se dozvědět více o komplexní nabídce produktů.

Ke všem spotřebičům bude u všech obchodních partnerů automaticky poskytována pětiletá záruka, protože značka se vyznačuje kvalitními produkty.

 

www.bauknecht.cz

 

PR článekAutor: PR článek | Fotografie: PR článek