Outdoorové modely

Dlouhodobým dodavatelem kovových lahví je firma SIGG. Firma byla založena před více než sto lety a v roce 1993 byla její kovová láhev zařazena mezi exponáty Muzea moderního umění v New Yorku. Láhve od této firmy byly původně určeny zejména pro sporty v přírodě. Modely jsou z hliníku, s pevným šroubovacím uzávěrem a masivním plastovým očkem.

 

Outdoorové oblečení se již trvale zabydlelo v městských šatnících a nyní je na řadě láhev. Pro letošní sezonu firma vytvořila speciální designy, respektive potisky. Řada EdelSwiss je ozdobena motivem Matterhornu, švýcarského kříže a květy alpské protěže, což jsou v podstatě symboly země. Vyrábí se ve třech barevných provedeních. Výše uvedený trend sledují i řady Nature in the City a Eden, které si hrají s urbanistickými i přírodními motivy. Aby toho nebylo málo, je zde i decentní temná řada určená speciálně pro pány a řada Yoga s jemnými květinovými vzory pro dámy.

 

A zvláštní pozornost je věnována dětem. Dětské lahve mají speciální motivy a jsou k nim k dostání i náhradní držáky a uzávěry v různých provedeních a barvách. Vnitřek láhví je pokryt speciální vrstvou, která zachovává chuťové vlastnosti nápoje. Láhev je plně recyklovatelná, protože hliník neztrácí na kvalitě ani při dalších použitích.

 


Text: Jana Vlková
Foto: Bobble, Sigg, www.isifa.comAutor: Jana Vlková | Fotografie: Bobble, Sigg, www.isifa.com