Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Vyhnete se tak tahání těžkých nákupních tašek s balenou vodou a zároveň tím ochráníte přírodu před odpadem v podobě stovek tun prázdných PET láhví. Jenže ne vždy nám voda z kohoutku chutná. Řešení nabízí filtrační konvice Hyundai Aqua Optima.

Díky jedinečnému patentovanému pětistupňovému procesu filtrace odstraňují filtry Aqua Optima nečistoty, které ve vodě z kohoutku zůstávají i po převaření. Filtrační konvice Hyundai s filtrem Aqua Optima používá jedinečnou směs aktivního uhlíku, který má také příznivý vliv na snížení hladiny herbicidů a pesticidů. Technologie filtrů také výrazně snižuje obsah chlóru a uhličitanu vápenatého, jenž způsobuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Používáním filtrované vody prodloužíte životnost rychlovarné konvice a kávovaru. Snížením obsahu chlóru a tvrdosti vody jsou teplé i studené nápoje chutnější.

Přefiltrovaná voda je také ideální na vaření zeleniny – zlepšuje její chuť i vzhled. Tyto konvice jsou vybaveny také indikátorem výměny filtru, který vás upozorní na potřebu vyměnit filtr. Filtry Aqua Optima vydrží minimálně 30 dní a přefiltrují zhruba 100 litrů vody.  S filtrační konvicí také ušetříte. Balená voda je dražší a často nemusí být čerstvá. Použití konvice Hyundai s filtrací Aqua Optima vám zaručuje čistější, kvalitnější a vždy čerstvou vodu jen za pár korun denně.

 

 

V nabídce jsou modely s manuálním i elektronickým indikátorem životnosti filtru a objemem na přefiltrovanou vodu od 1,3 do 2 litrů. Filtrační konvici Hyundai Aqua Optima můžete pořídit od 499 Kč.

Nejenže s filtrační konvicí Hyundai Aqua Optima budete mít doma čistější a chutnější vodu, ale zároveň i přispějete na dobrou věc – na projekt Voda do etiopských škol pod záštitou společnosti Člověk v tísni a značky Hyundai s výrobkovou řadou filtračních konvic. Cílem tohoto projektu je zajistit dětem v Etiopii snadnější přístup k čisté vodě. Díky každé prodané konvici Hyundai Aqua Optima získá jedno dítě v Etiopii čistou vodu na jeden měsíc. Pomozte nám darovat vodu do etiopských škol.

Více informací na www.hyundai-electronics.cz
 Autor: PR článek | Fotografie: www.hyundai-electronics.cz