Pro účast v soutěži:

  • Pošlete sms ve tvaru AUKCE X na telefon 900 11 09. Cena SMS je 9 Kč včetně DPH.
  • X je váš číselný tip, za který můžete auto získat (např. AUKCE 6 je váš tip, že auto bude vydraženo za 6 Kč).
  • Pokud váš tip bude nejnižší a unikátní, vyhráváte auto!

Stihnout to musíte v rozmezí od 1. 6. do 30. 6. 2012 do 20:00 hodin. Cena jedné SMS je 9 korun a poslat jich můžete libovolné množství. Žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené.

Jedná se o tipovací soutěž, nabízenou částku nakonec neplatíte, výhra se předává zdarma. Soutěž technicky zajišťuje ATS s. r. o.

Pozor: Suma musí být vždy zaokrouhlena na celé koruny. Zpět obdržíte SMS s informací, zda je částka nejnižší a zda je unikátní.
Cena jedné SMS je 9 Kč včetně DPH.

Jak to funguje?

Auto plné dárků získá ten, kdo nabídne nejnižší a zároveň unikátní částku. Unikátní částka je ta, kterou během trvání soutěže nenabídne nikdo jiný. (Příklad: pokud nabídnete částku 6 Kč a nikdo jiný stejnou nebo nižší nabídku nedává, je výhra vaše. Pokud ovšem stejnou částku jako vy nabídne i někdo další nebo jiný soutěžící nabídne nižší unikátní částku, má šanci na výhru on.)

O svých šancích na výhru jsou všichni soutěžící informováni SMS zprávami a až do uzavření soutěže se mohou pokusit tipovat znovu.

Více informací na www.chciauto.kafe.cz.

Pozor! Pokud je soutěžící v nějakém okamžiku zpětnou SMS informován o tom, že právě v tu chvíli je jeho nabídka nejnižší a zároveň unikátní, ještě to automaticky neznamená, že soutěžící vyhrává, protože jej kdykoli do konce trvání soutěže může jiný soutěžící "přebít".

Počet odeslaných nabídek není limitován - čím více SMS nabídek zašlete, tím vyšší šanci na výhru máte.

Cena jedné SMS je 9 Kč a žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené.

 

Soutěžit můžete od 1. 6. do 30. 6. 2012 do 20:00.

Vítěze soutěže budeme kontaktovat a domluvíme s ním způsob předání výhry. Pozor! Jedná se o tipovací soutěž, nabízenou částku nakonec neplatíte. Pokud vyhrajete, výhru vám samozřejmě předáme zdarma.

Službu technicky zajišťuje ATS, s. .r. o., infolinka 776 999 199, www.premiumservices.cz


 Autor: redakce