Časopis Kuchyně.cz vám přináší každý měsíc něco nového. Zajímavé recepty na populární témata, recepty od profíků i čtenářů a dietní dobroty. Kuchyně.cz je měsíčník pro moderní ženy a muže hledající kulinářskou inspiraci pro každodenní život. Dočtete se v něm nejen o vaření, ale i stolování, novinkách v kuchyňském vybavení a vychytávkách, které usnadní vaření.

 

V říjnovém čísle, které právě teď můžete najít na stáncích, se poprvé objeví exkluzivní rubrika Jamieho Olivera, který vás bude po celý rok provázet tajemstvím vynikající, ale i přesto jednoduché kuchyně. Kromě báječných receptů vám poradí, jak připravit párty, a dá vám další užitečné tipy. Svou celoroční sérii začne Jamie v říjnové Kuchyni.cz svými vánočními recepty.

 

Pokud si na rok předplatíte Kuchyně.cz, nejen že získáte skvělé recepty, soutěže, tipy a Jamieho rubriku, ale i možnost vyhrát až 30x voucher v hodnotě 50 000 Kč na produkty Fagor. Kromě jiného každý den získá jeden soutěžící tlakový hrnec Innova 4l a úplně každý, kdo si objedná a zaplatí předplatné, má nárok na cestovní salátovou mísu.

 

Stačí odpovědět na soutěžní otázku, jaké třešně používá Jamie Oliver ve svém receptu minibrownies s třešněmi, na níž najdete odpověď v říjnovém čísle Kuchyně.cz, předplatit si magazín v hodnotě 348 Kč a naprosto každý má cenu jistou. Soutěž na www.soutezkuchyne.cz

Kompletní pravidla a návod na www.soutezkuchyne.cz
 Autor: redakce | Fotografie: www.isifa.com, archov redakce