Sympatický otvírák pro pány

Navzdory sílící ženské emancipaci ženy raději přenechávají některé záležitosti, jako je například otvírání lahve vína, nadále mužům. Pokud jsou ovšem nablízku. Při smíšených večírcích, kam mají pánové vstup povolen, budou tento sympatický otvírák inspirovaný ženským tělem brát jistě rádi do ruky. No, uznejte sami, není originální?

Zvířecí věšák

Rodiče malých dětí, stejně jako majitelé psích miláčků, musí kvůli svým blízkým provádět některé činnosti alternativně. Jedním z dobrých příkladů je způsob, jak věší kuchyňské utěrky, které batolata tak ráda hází na zem, a které vám pejskové tak rádi přinášejí, i když je zrovna nepotřebujete.

Ve spodní části kuchyňského ostrůvku ani dole na věšáčku u dveří není pro utěrky bezpečno. Dokonce ani na radiátoru nemohou v klidu uschnout. Nezbývá, než se poohlédnout v prostoru položeném o pár desítek centimetrů výše.

Zvířecí věšák je k těmto účelům jako stvořený. Pověsíte ho v libovolné výšce a vaše utěrky na něm bez problémů uschnou. Stačí se jen rozhodnout, zda dáte přednost nejvěrnějšímu příteli člověka, anebo mazlivé kočičce.

K čemu je ta lodička?

A teď jedna malá hádanka. Vypadá to jako lodička, ale není to jen tak obyčejná lodička. Co to je? Je to držák na dvě důležité věcičky, které stolovníci potřebují. Na solničku a pepřenku.

Opice jedoucí na banánové loďce mají v sobě několik otvorů, aby mohly dobře sloužit v průběhu jídla. Zespodu je naplníte kořením a svrchu si jimi osolíte vejce nebo opepříte třeba polévku. Designem se samozřejmě hodí spíše do moderního kuchyňského interiéru.


 Kořenka vskutku originální.

A jako bonus – dárek pro kočky

Tuhle věcičku jsme přidali jako zvláštní bonus. Neslouží totiž přímo lidem, ale našim domácím mazlíčkům, přesněji řečeno kočkám. Proč by měla tato krásná ušlechtilá zvířata baštit z obyčejné plastové misky, když pro ně existuje designové nádobí?

Ze dvou misek se pohodlně nasytí dvě kočky. Pokud máte pouze jednu, pak v jedné bude mít vodu a ve druhé svůj oblíbený pokrm. Jak vidíte, vybrat si můžete z několika barevných variant.

Text: Markéta Tomášková
Foto: design-conscious.co.uk; herodesignstudio.blogspot.com, geardiary.com, www.isifa.comAutor: Markéta Tomášková | Fotografie: design-conscious.co.uk; herodesignstudio.blogspot.com, geardiary.com, www.isifa.com