Chňapka do myčky existuje

Každé čistotné hospodyňce vadí, když je její kuchyňská chňapka příliš špinavá. To pak v lepším případě putuje do automatické pračky, anebo v tom horším rovnou do popelnice. Dnes však existují také chňapky, které se snadno udržují, aniž byste je museli prát. Například chňapka FRED Mouse Hot Heads, která se vyrábí ze speciální silikonové gumy určené pro styk s potravinami, je určena pro mytí v myčce.

Růžová chňapka se pyšní designem myšky, ale můžete si ji pořídit také v podobě jiného zvířátka, například žáby. Silikonová guma je velmi stabilní materiál, odolává teplotám až do 260 stupňů Celsia, což znamená, že si ji můžete navléknout na ruku, kterou dáváte do trouby.

Skočte si do salátu

V průběhu všedního dne je člověk často vůbec rád, že si stihne skočit alespoň pro salát. Ovšem večer, anebo o víkendu, kdy máte na jídlo více klidu a času, se vám může hodit veselé naběrátko, které vložené do salátové mísy připomíná človíčka, který si skočil do moře plného zeleniny. Originální salátové náčiní od Monkey Business s názvem Jumping Jack si můžete pořídit v několika barevných odstínech. Vyrábí se z ABS plastu a zpestří vaše stolování. Pokud na saláty moc nejste, můžete Jacka koupit jako dárek.

Náš tip: Darujte sadu dvou Jacků, Jumping Jacka a Jacka Danielse.

Postará se o váš čaj

Není žádným tajemstvím, že sypaný čaj je mnohem kvalitnější než porcovaný, přesto však většina z nás dává přednost nálevovým sáčkům. Sáček v konvičce či hrnečku zalijete horkou vodou a dále už se nemusíte o nic starat. Našeho čajového pomocníka, který je primárně určen pro kvalitnější variantu, můžete použít v obou případech. Jako sítko i jako odkládací prostor na vylouhovaný sáček.

Mycí sada pro pořádné

Pyšní se vaše koupelnové umyvadlo krásnou sadou na mycí potřeby, jako je mýdlo a kartáček na zuby? Pokud nechcete, aby umyvadlu kuchyňský dřez záviděl, pořiďte mu elegantní mycí sadu. Díky ní bude okolí dřezu působit spořádaným dojmem.

Čerstvě upečeno

Rozloučíme se s vámi originálním nápadem, jak si vychutnat oblíbené muffiny. Zejména milovníci řešení 2 v 1 ocení formičky Teacupcakes FRED na muffiny, které lze použít nejen k pečení, ale následně také k servírování.

Text: Markéta Tomášková
Foto: darek.cz; thedesigntown.com, naoko.czAutor: Markéta Tomášková | Fotografie: darek.cz; thedesigntown.com, naoko.cz