Pokaždé řešíme stejný problém - jaký spotřebič koupit, na kterou značku se spolehnout. Současné obchody, internetové i kamenné, doslova praskají ve švech nepřeberným množstvím různých druhů malých spotřebičů nepředstavitelného množství značek. Tak se i z nákupu obyčejné varné konvice stává těžké dilema.

A co teprve novinky na trhu. Také se občas díváte do výlohy a přemýšlíte, k čemu je ta divná věc dobrá? A přitom to může být pomocník do domácnosti, který vám vyřeší zapeklitý problém při přípravě pokrmu, do kterého se vám nechce z důvodu pracnosti přípravy některé z ingrediencí.

Další problém nastává při konzultaci s prodavači, kteří vám tvrdí, že se bez daného výrobku neobejdete. Pravděpodobně ho v kuchyni upotřebíte, jenže co když se z něj stane jen další lapač prachu, jako z  toho předchozího, o jehož nezbytnosti jste byli při nákupu přesvědčeni? 

Svět malých spotřebičů je zapeklitý. Nicméně by byla škoda nechat se tím odradit nebo strávit hodiny a hodiny průzkumem internetu a hledáním toho pravého. My vám přinášíme pomoc. Novou poradnu zaměřenou právě na elektronické pomocníky v domácnosti. Ujal se jí Ing. Jakub Kadlec ze společnosti Groupe Seb, která je světovým výrobcem domácích spotřebičů a nádobí a zahrnuje značky jako Tefal, Krups, Moulinex, Rowenta a další.

Nevyřešíme za vás všechny problémy, ale budeme se snažit zodpovědět co nejvíce otázek týkajících se malých spotřebičů. 

 Autor: redakce | Fotografie: www.isifa.com