Na počátku vstupuje do myčky nádobí. Prvních pár kousků počká na ostatní, až se myčka alespoň trochu naplní, zavřou se její dveře a začíná akce mytí. Většina myček má nyní již funkci předmývání, kdy jsou z nádobí opláchnuty hrubší nečistoty. Samotné mytí se spouští za účasti pomocníka. Nyní do hry vstupuje mycí prostředek, mohou to být například tablety, které obsahují všechny potřebné látky pro kvalitní umytí nádobí a zvýraznění jeho lesku. Čisté nádobí je pak rozmazlováno dalšími procedurami, jako je oplachování a sušení. Za ideálních podmínek z myčky vychází čisté, zářivé nádobí. Většinou ovšem kvalita mytí není stoprocentní, nádobí chybí lesk a některé kousky nejsou dostatečně umyté. Tak takový je normální svět v myčce. Jak ale vypadá zelený svět v myčce? Možná ve svých představách můžete vidět vodopád v lese, voda zurčí přes jednotlivé kousky nádobí, její síla dokáže umýt všechny nečistoty. Nad vodní hladinou poletují vážky, nádobí se vynořuje z vodního proudu zářivě čisté a jiskřivě lesklé. Sluneční paprsky se odráží od sklenic v myčce. Takový je zelený svět v myčce. Takový je svět, když používáte Claro.

Revoluční novinka v mytí nádobí Claro dokáže bez kompromisů umýt nádobí a podpořit jeho lesk. Nádobí vás zaujme čistotou a extrémním leskem. Ani obtížně odstranitelné zbytky či připáleniny na nádobí nedělají Claru problémy. Zářivá čistota není ovšem jediná věc, kterou Claro přináší. Nové výrobky Claro jsou navíc ekologické. Udělejte pro své nádobí víc. Proč při mytí nádobí vybírat jen kvalitu, když se navíc můžete chovat ekologicky.

Claro zahrnuje širokou škálu výrobků pro mytí v myčce i pro ruční mytí. Vynikající jsou například Claro tablety vše v jednom, které díky svému inovativnímu složení jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují žádné fosfáty či chlór, a přesto dosahují maximální čistoty nádobí. Claro tablety vše v jednom obsahují vše v jedné tabletě – čistidlo, leštidlo a sůl. Účinkují stejně dobře i při nižších teplotách. Navíc jsou zabaleny v biologicky odbouratelných, ve vodě rozpustných obalech. Tabletu nemusíte vybalovat z ochranného obalu, rovnou ji vložíte do myčky. Pro milovníky tablet, soli a leštidla nabízí Claro alternativu s touto kombinací. Tablety + sůl + leštidlo spolehlivě vyčistí vaše nádobí, dodá mu lesk a navíc chrání nádobí a myčku proti usazování vodního kamene. Vyzkoušejte novinku Claro, účinnost při mytí spojenou s ekologií.

www.clarocz.czAutor: Claro | Fotografie: claro