Ráda bych vám vysvětlila, proč k této změně dochází a co od ní můžete očekávat. Zároveň věřím, že si v diskusi pod tímto příspěvkem v redakci přečteme, co vás na nové podobě zlobí a co nefunguje, a že i s vaší pomocí vychytáme všechny nedostatky co nejdříve.

Změny se týkají jednak vzhledu webu, ale částečně se mění i některé funkce. Vzhled stránek jsme se rozhodli zmodernizovat, protože stará podoba, ač se vám, stálým návštěvníkům, zdála přehledná a důvěrně známá, byla už trochu „out“. Nová grafická podoba je ve skutečnosti přehlednější, modernější a výtvarně čistší a věřím, že je jen otázkou času, než si na ni zvyknete.

Přínosem pro čtenáře je jistě začlenění KUCHYNĚ.cz do širší rodiny partnerských webů, kam spadá ještě web Prostři.cz se stovkami ověřených receptů a kuchařských rad a web Dům a zahrada.cz, takže se na jednom místě můžete dozvědět spoustu důležitých a zajímavých informací, stavebními materiály počínaje a receptem na rychlou levnou večeři konče.

Další změnou je, že jsme internetovému magazínu KUCHYNĚ.cz pořídili ještě tištěnou „sestřičku“ – takže už od 13. dubna se můžete ve svých trafikách ptát po stejnojmenném časopise, v němž najdete především spoustu receptů s luxusními fotografiemi, tentokrát na téma Tvaroh, jogurt a spol.


Vydržte, za chvíli se u čtení našeho webu budete cítit, jako žena na obrázku. A ještě líp.

A teď musím kousnout do kyselého jablíčka: Nejvíc negativních reakcí jsme zatím zaznamenali na zrušení BONUS PROGRAMU. Ano, bohužel, opravdu končí. Ale vy, kdo máte nasbírané body, se o ně nemusíte obávat. Jsou vás stovky, takže vás budeme postupně oslovovat mailem s nabídkou z našeho původního katalogu, kde si budete moci podle počtu nasbíraných bodů vybrat svou odměnu tak, jak jsem vám to slíbili. Zároveň vám už teď mohu slíbit, že BONUS PROGRAM nahradíme novými formáty soutěží a her, takže na výhry a odměny se můžete těšit i v budoucnosti.

Na závěr bych chtěla ještě jednou zopakovat svou výzvu ze začátku článku: když narazíte na cokoli, co nefunguje tak, jak byste si představovali, prosim, napište nám, ať můžeme s vaší pomocí chyby doladit.

Pro tuto diskusi přikládám ještě seznam chyb, o nichž víme a které naši programátoři už řeší:

  • potíže s přihlašováním
  • potíže s odesíláním odpovědí do soutěží
  • špatné zobrazování stránek v Exploreru
  • špatné zobrazování obrázků a fotografií
  • nefunkční diskusní fóra

Pokud narazíte na nějaké jiné, napište o nich do diskuze. A buďte trpěliví!

Jana ZbyňkováAutor: Jana Zbyňková | Fotografie: www.isifa.com