„Kuchyň s jídelnou byla jedna z mála místností, která ještě neprošla rekonstrukcí. Vzhledem k tomu, že stará kuchyň (40let), již opravdu dosluhovala a našetřili jsme konečně patřičný finanční obnos, začali jsme obcházet různé výstavy a sledovat kuchyňská studia,“ popisuje paní Nejezchlebová důvody, proč začali s manželem rekonstruovat kuchyň.

  

„Konečnou tečkou v rozhodování, kdo kuchyň s jídelnou navrhne a vyrobí, byla návštěva MOBITEXU v Brně, kde společnost Koryna vystavovala kuchyň, která splňovala mé představy. Na internetu jsem si zjistila nejbližší kuchyňské studio společnosti Koryna a posléze je navštívila,“ pokračuje ve vyprávění čtenářka.

 

„Majitelé byli velmi ochotní a vzhledem k tomu, že ve studiu byla vystavena kuchyně, kterou sami navrhli, bylo rozhodnuto. Měli moji naprostou důvěru. Z několika návrhů jsme vybrali jeden, který jsme společně doladili k dokonalosti. Cena kuchyně s jídelnou byla včetně elektrospotřebičů 320 000 Kč,“ svěřuje paní Nejezchlebová cenu investice.

 

„Největší strach jsem samozřejmě měla z toho, že nastanou nějaké komplikace, jelikož ze staré kuchyně s komorou nezůstal kámen na kameni. Musela se kompletně vyměnit voda, elektřina, odpady, sádrokartony, podlahy, okna, topení a pod. Jelikož jsem vsadila na osvědčené řemeslníky, kteří již v minulosti u nás pracovali, vše proběhlo na jedničku,“ popisuje paní Leona Nejezchlebová nejnáročnější etapu rekonstrukce.

 

„Design interiéru a zakoupení doplňků bylo již třešničkou na dortu. Kuchyň splnila veškeré naše očekávání, je prostorná, vzdušná, má hodně úložných prostor a je propojená s jídelnou. Celkový dojem navíc působí moderně a elegantně. Jsme s výsledkem moc spokojeni,“ píše na závěr čtenářka.

 

Text a foto: čtenářka