Před časem jsem se rozhodla zrekonstruovat celý byt a to s minimem finančních prostředků, nic jiného mi nezbývalo. Chtěla jsem kuchyni bílou a útulnou tak, aby se to líbilo především mě. Vždyť já v ní budu žít a vařit.

 

V panelovém domě jsou prostory určené pro kuchyň opravdu malé, ale vzhledem k tomu, že moc nevařím, není to zvlášť velký problém. Kuchyni jsem si navrhla sama, koupila, smontovala a jen větší kousky mi pomohl připevnit na zeď můj známý.

 

Pracovní desku jsem pořídila tu nejlevnější, obyčejnou. Musela jsme ji nastavit za použití lepidla Patex. Funguje perfektne a drží. Za dva roky se může eventuelně vyměnit. V každém případě jsem chtěla malou barovou desku, která mi slouží jako odkládací prostor a opravdu se ukázala jako velmi praktický prvek.

 

Myčka se nevešla, což nevadí, protože bych ji stejně nevyužila. Na druhou stranu si mi nikam nevejde pračka, proto našla své místo v kuchyni.

Kuchyně stála kolem 20 tisíc, což si myslím je velmi přijatelná cena. Obkladačky bych dnes dala jiné, ale zlákala mě cena. Jsem s mojí novou kuchyní moc spokojená. Určitě se najde spousta chyb, ale vzhledem k tomu, že jsem si téměř vše dělala sama, včetně montáže, malování,úklidu a tak dále, jsem opravdu spokojená. Dokonce jsem si pár skříněk doobjednala, dala do chodby. Mám tak hodně úložného prostoru navíc.

Text a foto: Inka

Pošlete fotky kuchyně a vyhrajte designovou lampu Loop a další krásné ceny

Máte novější kuchyň a jste na ni pyšní? Či je vaše kuchyň starší, ale zajímavě řešená, nebo se vám prostě jen líbí nakolik, že se s ní chcete pochlubit? Pošlete nám její fotky a inspirujte ostatní, kteří teprve na svou novou kuchyň čekají. Navíc můžete vyhrát krásné ceny. Více informací...