„Bydlíme v paneláku, takže naše kuchyň je docela malá, ale myslím si, že k uvaření dobrého jídla stačí. Podařilo se nám ji vybavit podle mých představ, takže už rok a půl se mi v ní moc dobře vaří. I když její výstavba se neobešla bez problémů a trvala docela dlouho, jsem ráda, že ji mám,“ začíná své vyprávění paní Mirka.

 Klikněte pro větší obrázek!

„Kuchyni jsme si nechali dělat na míru, a vymýšlela jsem si ji převážně já spolu s naším místním stolařem, který nám také poradil, abychom tu „mramorovou“ pracovní plochu zančky Onyx použili i dozadu za linku místo dlaždiček,“ vysvětluje paní Mirka.

 Klikněte pro větší obrázek!  Klikněte pro větší obrázek!

„Ta naše původní kuchyně už měla odslouženo 39 let, tak jsem si přála novou. A přání jsme si splnili. Hlavně jsem tedy chtěla myčku, to bylo mé největší přání, i když můj muž si napřed myslel, že pro tříčlennou rodinu není potřeba. Ale jelikož vařím každý den a nádobí jsem myla převážně jen já, tak jsem si ji prosadila. A teď už myje myčka. A nedám na ni dopustit,“ pochvaluje si oblíbený domácí spotřebič paní Plasgurová.

 Klikněte pro větší obrázek!  Klikněte pro větší obrázek!

„Jediné, s čím nejsem na 100% spokojena, jsou nerez spotřebiče. Jejich údržba je velmi náročná, řekla bych dokonce, že je skoro nemožné udržet je v krásně čistém stavu. Ale snažím se, co mi síly stačí…A ještě jednu věc jsem nechtěla, když jsme plánovali novou kuchyň, lesklou pracovní desku! Ale mám ji, protože když jsem jí uviděla, tak se mi hrozně zalíbila! Je moc hezká, i když údržba je dost pracná,“ upozorňuje paní Mirka.

 Klikněte pro větší obrázek!

„Celková cena kuchyně byla 70 000,-, plus spotřebiče, ty vyšly na 37 000,-. Trouba, varná deska i odsávač par jsou značky MORA a moje milovaná myčka je BRANDT, tu nám doporučil prodavač v elektru,“ oddává ještě podstatné informace paní Plasgurová. Pokud se vám její kuchyňka líbí, nezapomeňte hlasovat!

Kuchyň paní Forsterové byla vybrána z kuchyní, které jste nám na naši výzvu posílali vy, čtenáři. Spolu s dalšími třemi, které vám během ledna každý týden představíme, bude mít možnost v Anketě o nej kuchyně získat jednu z našich výher.

Text a foto: čtenářka