"Touha po nové kuchyni a hlavně velkém jídelním stolu, byla hlavním důvodem našeho přestěhování z panelákového bytu do rodinného domu. Naše kuchyň není nejdražší, nejlepší ani nejluxusnější, ale splňuje moje požadavky na funkčnost, praktičnost, ergonomii a estetický vzhled.“ Říká o své kuchyni v úvodu paní Marie.

Klikněte pro větší obrázek!

„Kombinace masivu, nerezu a kvalitních elektrospotřebičů mi zaručuje i určité pohodlí při vaření a snadnou údržbu kuchyně.“ Dodává.

Klikněte pro větší obrázek!

„Co na ní oceňuji nejvíce je spojení s jídelním koutem, okno nad pracovní plochou s možností pěstování bylinek, dostatečné osvětlení všech pracovních ploch, troubu umístěnou v pohodlné výšce, že se nemusím ohýbat.“ prozradila nám paní Marie.

Klikněte pro větší obrázek!

Paní Zavadilové dále šlo o velkou myčku, kvalitní dřez se zátkou ovládanou mimo vnitřek dřezu a vodovodní baterie se sprchou, vestavěnou lednici s marazákem, drátěný program s otočnými pojezdy, mohu se dostat do nejzašších koutů skříněk, velké zásuvky na uložení nádobí, kvalitní spotřebiče i prostor pro třídění odpadu.

Klikněte pro větší obrázek!

„Pod pultem rozdělujícím kuchyňskou a jídelní část se chystají poličky pro kuchařské knihy a recepty.“ Na což se Marie velmi těší.

Klikněte pro větší obrázek!

A na závěr dodává: „Kuchyň je světlá, prostorná a je radost v ní vařit! Doufám, že se bude líbit i vám.“

Kuchyň paní Zavadilové byla vybrána z kuchyní, které jste nám na naši výzvu posílali vy, čtenáři. Spolu s dalšími třemi, které vám během července každý týden představíme, bude mít možnost během srpna v Anketa o nej kuchyně získat hlavní výhru v hodnotě 3000 korun


Text a foto: čtenářka