V dubnu 2010 jsme se rozhodli rekonstruovat byt, šlo hlavně o zbourání zdi naproti kuchyňské lince. Kvůli ní byl prostor okolo linky stísněný a nevyhovující. A jelikož jsem se nemohla rozhodnout mezi světlou a tmavou barvou linky a tak jsem riskla kuchyňku nakombinovat :o)

Realizaci kuchyně jsme zadali truhláři. Protože neměl počítačový program, ve které by linku nakreslil, musela jsem si návrhy představit v hlavě. Bylo to těžké ale nikoli nemožné. Pan truhlář byl velice rychlý, za tři týdny jsem měla kuchyň v hodnotě 54 tisíc (bez spotřebičů) hotovou. Nechali jsme si udělat i bar se skříní, protože ty, podle mě, do kuchyně patří.

Pořídili jsme i nové spotřebiče, jen lednice a pračka zůstaly - byly staré pouhé dva roky a tak nám bylo líto je vyhodit. Pračka je schovaná ve skříňce pod mikrovlnou troubou a lednice za velkými dveřmi vedle mikrovlnky. S truhlářem je to domluvené tak, že až tyto spotřebiče doslouží, nebude problém nahradit je vestavěnými.

Jediným problémem při realizaci byl nákup spotřebičů. Při jejich nákupu jsme se obrátili na internetový obchod a nakonec jsme na ně čekali dva měsíce!

 

Moc jsem si přála kuchyni, která by byla moderní nikoli jen pár let, ale takovou za niž bych se nemusela stydět ani za deset let. Myslím, že se podařilo, mě osobně se velmi líbí a cítím se tu dobře. Vařím v ní již šest měsíců a nemůžu si ji vynachválit.

Text a foto: Romana Zemanová

Pošlete fotky kuchyně a vyhrajte designovou lampu Loop a další krásné ceny

Máte novější kuchyň a jste na ni pyšní? Či je vaše kuchyň starší, ale zajímavě řešená, nebo se vám prostě jen líbí nakolik, že se s ní chcete pochlubit? Pošlete nám její fotky a inspirujte ostatní, kteří teprve na svou novou kuchyň čekají. Navíc můžete vyhrát krásné ceny. Více informací...