"Před proměnou to u nás vypadalo asi takhle" Ukazuje nám paní Vladimíra.

Klikněte pro větší obrázek!

"A tohle jsem už já v ve svém novém království. Tady připravuji dobrůtky pro své věčně hladové chlapy (manžela a dva syny). Je to takové milé, útulné místečko, které mám ráda, kde je mi hezky." Představuje se nám sama paní Šajtarová.

Klikněte pro větší obrázek! 

V zápětí ale dodává: "Ale aby nedošlo k mýlce! Nejsem taková ta puťka domácí, která jen co ráno vstane, už oheň v peci plane. Jako pracující žena jsem ráda, když se k vaření dostanu alespoň o víkendu. O to více si to pak užívám."

Klikněte pro větší obrázek!

Prozradila nám, že nejraději připravuje ryby." A nejvíc ty naše – sladkovodní. U nás ve Studénce jsou rybníky plné šupinatých kaprů. A právě po kaprovi na paprice se celá moje rodina může ,,utlouct“. Ale i taková štika na másle – to je mňamka. Jinak vařím spíše po česku, často i peču."

Klikněte pro větší obrázek! 

"V kuchyni mi nejvíce pomáhá moje věrná, nepostradatelná kamarádka a pomocnice – myčka. Co ti moji chlapi toho našpiní! A ona si ani neposteskne, ani neláteří! Jenom myje a myje. Za to ji fakt obdivuji." Na závěr ještě připomíná Vladimíra svůj oblíbený kuchyňský přístroj.

Klikněte pro větší obrázek! 

"A snad se vám bude u nás také líbit!" Loučí se s námi.

Kuchyň paní Zavadilové byla vybrána z kuchyní, které jste nám na naši výzvu posílali vy, čtenáři. Spolu s dalšími třemi, které vám během července každý týden představíme, bude mít možnost během srpna v Anketě o nej kuchyně získat hlavní výhru v hodnotě 3000 korun.

Text a foto: čtenářka