„Jelikož naše stará paneláková linka již nebyla schopna splnit svůj účel a hlavně jsem neměla dostatek prostoru ke svému kreativnímu kuchařskému umění, rozhodli jsme se pro totální přestavbu,“ začíná své vyprávění paní Monika ze Zlína. Sami vidíte, že její původní kuchyně už byla notně omšelá…

Klikněte pro větší obrázek!

Přípravy prý trvaly půl roku: „Návrh jsme si připravili sami v grafickém programu a po malých konzultačních změnách v kuchyňském studiu jsme dospěli k finální podobě.“ A tady se začalo kopat… To bylo prý právě před rokem, v květnu.

Klikněte pro větší obrázek!

Protože barvu linky věděli Egedyovi dopředu, přizpůsobili jí i barvu obkladaček – bíločervená drobná mozaika je teď velice v módě. A na podlahu přišly velké dlaždice, pro změnu v kombinaci bílé a černé. Tato fotografie zachycuje stav, kdy už je dokonce i vymalováno a čeká se jen na nový nábytek a spotřebiče.

Klikněte pro větší obrázek!

„Podařilo se nám tam nacpat myčku, lednici, troubu, varnou desku, mikrovlnku, dřez, prostě vše, co má kuchyň mít. Dokonce i pračku,“ libuje si paní Monika.

Klikněte pro větší obrázek!

Nejspokojenější je ale paní Monika Egedyová s vysokou potravinovou skříní, samozřejmě také leskle červenou, kterou všem vřele doporučuje!

Klikněte pro větší obrázek!

Kuchyňská linka je, řečeno slovy paní Moniky, „naše lesklá červená IDUška od Koryny“. A nejelegantnější je večer, kdy vynikne rafinované podsvícení pracovní plochy i skříněk, jak vidíte na fotografii. Paní Monice děkujeme, že se s námi podělila o svoje fotografie i zkušenosti a posíláme jí předplatné časopisu Living Kuchyně.

Klikněte pro větší obrázek!

Zdroj: Redakce a čtenáři