V minulých týdnech jsme uveřejňovali kuchyně, které jste nám zaslali vy, naši čtenáři, abyste se pochlubili a vyhráli hlavní cenu 3000 Kč.


Každá ze soutěžních kuchyní je jiná, některé kuchařky dávají přednost rustikálnímu stylu, jiné moderně, některé rády světlé barvy, jiné si libují v tmavých, zkrátka: někdo holky, jiný zase vdolky. V jednom se ale soutěžící shodují, všechny mají radost hlavně proto, že se jim podařilo splnit si své sny o ideálním místě na vaření.

Vítěz ale může být jen jeden a o něm můžete rozhodnout pouze vy! Jedině tak to bude spravedlivé.

Níže vám připomeneme soutěžní kuchyně, můžete si je znovu projít, abyste měli při hlasování jednodušší rozhodování. Dole v anketě pak dejte hlas té, která se vám líbí nejvíc. Nezapomeňte, hrajeme o 3000 Kč.  

Čtenářská kuchyně se spoustou nápadů

První příspěvek do naší soutěže o 3000 Kč nám zaslala paní Kamila. Pojala jej netradičně – fotografii za fotografií představuje kuchyň do nejmenších detailů.

 

 

 

 

 

 

Čtenářská kuchyně v zelených tónech

Paní Blanka Kadlčíková je první účastnicí soutěže „O nejkrásnější kuchyni.“ Do své zelenkavé kuchyně je zamilovaná a nemůže si ji vynachválit. Uvidíme, jak ji ocení naši čtenáři.

 

 

 

 

 

 

Čtenářská kuchyně nejen pro letní vaření

Paní Zuzana Morkusová z Nivy nám poslala obrázky ze stavby své letní kuchyně. I když letní není to pravé slovo, v této kuchyni lze totiž vařit celoročně. Zkrátka kdykoliv, když rodina dostane chuť na pizzu.

 

 

 

 

 

Čtenářská kuchyně od architekta

Jako jedna z mála se paní Lemberková z Olomouce při plánování nové kuchyně obrátila na architekta, návrhy z kuchyňských studií ji totiž neuspokojily. Volbu si velice pochvaluje a vy můžete nyní posoudit, zda by se taková kuchyň líbila i vám.

 

 

 

 

 

Vytoužená čtenářská kuchyně

Paní Sedláková z Dolní sice vlastní s manželem firmu na výrobu kuchyní, ale své vysněné se dlouho nemohla dočkat. Do té doby se musela spokojit s provizoriem. Jak vypadá kuchyň, kterou si vyrobí profesionálové sami pro sebe, se můžete podívat v dnešním příspěvku do soutěže „Nejkrásnější kuchyně“.

 

 

 

 

 

Čtenářská kuchyně od fachmana

Byt Olgy a Josefa z Plzně přímo volal po nové kuchyni. Pomohl ji navrhnout pan truhlář Zajíček, který ji také vyrobil. Podívejte se, jak se společné dílo povedlo.

 

 

 

 

 

 

Čtenářská kuchyně přesně podle představ

Paní Surzynová z Lutína nám do soutěže o 3000 Kč poslala fotografie své kuchyně v dekoru jasanu. Sama si ji navrhla tak, aby vyhovovala jejím potřebám, realizace byla svěřena stolaři. Jak se její kuchyň povedla, můžete okem nezávislého pozorovatele posoudit v dnešním článku.
 Autor: redakce | Fotografie: www.isifa.com, čtenáři