Šest kuchyní se uchází o hlavní cenu podzimního kola soutěže o nejkrásnější kuchyni - designovou lampu Loop od Stardeco v hodnotě 1 290 Kč a jako bonus výherce ještě získá roční předplatné časopisu Žena a Kuchyně a knihu Chléb v hlavní roli od Mileny Volfové. 

Posílali jste nám kuchyně moderní i klasické, ale tentokrát bylo hodně těch, které zvládli postavit jejich majitelé sami, bez pomoci odborníků. Každá je jiná a každá má něco do sebe a vy musíte označit tu, která vás nejvíc zaujala, a při tom nemusí jít o vzhled v první řadě. Pod článkem najdete anketu, kde můžete hlasovat do neděle 27. března. Následující úterý 29. března vyhlásíme vítěze. A také novou soutěž.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejdříve si ale připomeneme, jaké kuchyně jsou ve hře:

Čtenářská kuchyně: Zvládl ji zrenovovat vlastními silami!

Pan Felcman se s partnerkou rozhodli strávit podzim života na venkovské samotě. Koupili domek a pustili se do rekonstrukce, jako první přišla na řadu kuchyně. A jelikož se pan Felcman nebojí práce ani překážek, pustil se do ní sám. Jak se mu to povedlo, posuďte sami.

Čtenářská kuchyně: Bílá kuchyně s jasně zelenými zdmi

Paní Trsková žije s rodinou v domě u tchána a tchyně. Aby se všem pohodlně žilo, došlo v domě k celkové rekonstrukci. V horních patrech, kde žijí mladí, vznikla prostorná kuchyně spojená s obývacím pokojem. Podívejte se, jak se jim to povedlo

Čtenářská kuchyně: Inka dala dohromady celou linku sama!

To jsme tu ještě neměli – ženu, která si smontovala celou kuchyni jen s minimální mužskou pomocí. Podívejte se, jak může vypadat kuchyně s vynaložením minimálních finančních prostředků.

Čtenářská minikuchyňka pro pořádného chlapa!

V dnešním článku rubriky Před a po se podíváme do kuchyně pana Štěpána. Pravda o velikosti a dostatku prostoru se v tomto případě mluvit nedá, ale někomu stačí na vaření i malý prostor. A navíc zde najdete spoustu vychytávek a vylepšení.

Čtenářská kuchyně, která je světlá i tmavá zároveň

Jako chytrá horákyně se zachovala paní Zemanová ze Žlutic. Nevěděla, zda má zvolit v kuchyni světlý či tmavý dekor dřeva, tak se je rozhodla zkombinovat. Vymůžete nyní posoudit, zda to byl dobrý nápad.

Čtenářská kuchyně z paneláku – malá, ale funkční

Pan Živný, jehož kuchyni představujeme v rámci naší soutěže, dokázal málem nemožné – podařilo se mu vyřešit panelákovou kuchyni tak, že skvěle vypadá a navíc splňuje všechny nároky manželského páru.

Hlasování skončeno! Jak vypadal stav při ukončení v neděli 27.3. 2011 ve 22:40 se můžete podívat ZDE.

Vaše redakce