I jarní kolo bylo napínavé. Poslali jste nám mnoho zajímavých kuchyní a nás zajímá, která z nich nejvíce odpovídá vkusu čtenářů www.kuchyne.cz.

Než začnete v anketě pod článkem hlasovat, podívejte se na rekapitulaci jednotlivých soutěžních kuchyní. Pak dejte hlas té, která vás nejvíce zaujala. Hlasovat můžete do neděle 19. 6. do 20:00 hodin. Vítěze zveřejníme v článku 22. června.

A o co jsme tentokrát hráli? Rozhodli jsme se odměnit nejen vítěze, ale i druhé a třetí místo. První cenou je peněžitá odměna ve výši 2000 Kč a předplatné časopisu Kuchyně.cz (dříve Žena a kuchyně), soutěžící na druhém místě obdrží sadu keramických nožů v hodnotě 600 Kč a roční předplatné časopisu Kuchyně .cz, třetí získá předplatné časopisu.

Komu se povedla kuchyně nejvíce? PODÍVEJTE SE A HLASUJTE!  


Čtenářská kuchyně jako od babičky

Paní Brabcová poslala do naší soutěže o nejkrásnější kuchyni fotografie té své, kterou si nemůže vynachválit. Zařídila ji v útulném přívětivém duchu našich babiček. Jak se jí to podařilo, se podívejte v článku.

 

Čtenářská kuchyně má místo obkladů tapetu

Paní Začinská z Ostravy přihlásila do soutěže o dva tisíce korun svoji novou kuchyni, kterou si vybudovali v poschodí domku, který sdílí s rodiči. Celou ji koncipovala s ohledem na malou dcerku a mnohá opatření se vyplatila i z praktického hlediska.


Čtenářská kuchyně, která vznikla bez pomoci řemeslníků

Manželé Kudějovi měli už dost staré kuchyně s nevyhovující dispozicí, starým nábytkem a ulamujícími se částmi nábytku, proto se rozhodli pro kompletní renovaci, kterou vzali doslova od podlahy. Dva měsíce žili v rozbouraném bytě a vařili si na balkoně, protože se vše rozhodli zvládnout bez pomoci řemeslníků. Z výsledku je patrné, že to jde, když má člověk dost času a trpělivosti.


Čtenářská kuchyně, kde je vše po ruce

Paní Katka Branná z Nebor se pustila do realizace nové kuchyně s tím, že ji chtěla mít pokud možno co nejpraktičtěji uspořádanou. Sama si ji navrhla a všechna svá řešení si moc pochvaluje. Může být praktická kuchyně i hezká? Podívejte se, že to jde.


Čtenářská kuchyně v romantickém stylu

Do naší soutěže se přihlásila i paní Miriam Vršanová z Jezeřan, která nám zaslala příběh a fotografie své nové kuchyně. Sama si ji navrhla a zadala prověřenému stolaři z Polska. A nelituje. Posuďte sami…


Čtenářská kuchyně ve vysokém lesku

Původně se mělo jednat jen o rekonstrukci již "vybydlené" kuchyně ve stávajícím prostoru, ale nakonec se předělával celý byt. Nás ale nejvíce zajímá kuchyně. Jak dopadla velkolepá přestavba paní Pečenkové?


 Autor: Redakce | Fotografie: čtenáři, www.isifa.com