Celé jaro jsme uveřejňovali kuchyně, které jste nám posílali v rámci naší jarní soutěže „O nejkrásnější kuchyni“.

Rekonstrukce v bytě je náročná a drahá záležitost, která vyžaduje mnoho práce, plánování a zařizování. Odměnou je pak krásný pocit z dobře vykonané práce, ale hlavně nový interiér podle představ zřizovatele. A v případě kuchyně příjemné a moderní místo pro kuchtění a stolování v kruhu rodinném. Všechny kuchyně, které jste nám poslali, obdivujeme, ale vítěz může být jen jeden. O něm jste rozhodli vy, naši čtenáři, kteří jste hlasovali v anketě. Jak tedy velká jarní soutěž dopadla?

První místo a cenu v v podobě peněžní hotovosti 2000 Kč a roční předplatné časopisu Kucyhně.cz (dříve Žena a kuchyně) získává paní Renata Kudějová z Prahy, která s partnerem dokázala vybudovat opravdu pěknou kuchyni bez jakékoli pomoci řemeslníků. A za to šikovný pár obdivujeme ještě více. Druhou cenu, sadu keramických nožů v hodnotě 600 Kč a předplatné Kuchyně.cz, získává paní Dagmar Pečenková ze Šibenek za svou kuchyni, která se pyšní vysokým leskem a velkorysým prostorem. Paní Eva Brabcová za svou sympaticky staromilskou dřevenou kuchyni získává roční předplatné časopisu Kuchyně.cz

Všem výhercům gratulujeme!

 

 

Přes prázdniny si dáme pauzu a na podzim vyhlásíme další kolo soutěže o zajímavé ceny. Přejeme vám krásné prázdniny a všem, které čeká nějaká přestavba, pevné nervy a šikovné řemeslníky.
 Autor: redakce | Fotografie: www.isifa.com, Renata Kudějová