Jak vidíte u nás se soutěžit vyplatí! A protože soutěžíte stejně rádi, jako my, vyhlašujeme obratem nové, jarní kolo „O nejkrásnější kuchyni!“ Navíc se do minulého kola přihlásilo mnohem víc soutěžících, než jsme stihli uveřejnit, proto vám všechny zaslané a dosud nezveřejněné kuchyně ukážeme v novém kole. (Pokud si někdo z těch, kteří nám zaslali obrázky spolu s textem, nepřeje zůstat ve hře, ať se nám ozve na mail predapo@kuchyne.cz a my ho nezařadíme.) A doufáme, že se přihlásí i další!

 

A o co, že se hraje? Tentokrát jsme pro vás připravili peněžitou odměnu ve výši 2000 korun. A to není vše. Tentokrát oceníme i druhé místo a to sadou keramických nožů v hodnotě 600 Kč, třetí v pořadí získá jako cenu útěchy roční předplatné časopisu Žena a kuchyně, stejně jako první dva.

 

To už stojí za to vzít do ruky fotoaparát a nafotit pár snímků a napsat pár řádek o tom, jak jste kuchyň dávali dohromady, kolik vás to stálo úsilí, času, peněz, jaké jste museli překonat překážky a vůbec všechny zajímavosti o vašem novém srdci domova.

 

Soutěžit se začne 5. dubna, kdy uveřejníme první Čtenářskou kuchyni v soutěži, pak najdete na našich stránkách každý týden jednu (pokud budete tak soutěživí, jako dosud). Poslední příspěvek vyjde 7. června. O týden později 14. června uveřejníme článek s anketou, kde budete hlasovat o vítězi, kterého vyhlásíme za týden 21. června. Pak hurá na prázdniny!

 

 

Co musíte udělat:

Kam kuchyň poslat

 • E-mailem na adresu predapo@kuchyne.cz
 • nebo poštou na adresu Redakce Kuchyne.cz, Sanoma Media s.r.o, Lomnického 7, 140 00 Praha 4

Co je třeba poslat

 • Několik fotek kuchyně - minimálně 5 fotek, raději 10 nebo více, nejen detaily, ale alespoň jeden celkový pohled na celou kuchyň, můžete ale poslat i více fotek a my vybereme ty nejvhodnější. Fotky posílejte ve formátu jpg o rozměrech 800 (minimálně) až 2500 bodů nebo poštou klasické fotky.
 • Popis - stačí nám i půl strany textu, když bude delší, nevadí. Napište co jste od nové kuchyně očekávali, jak jste plánovali, případně jaké problémy vás potkaly. V případě přestavby napište, proč jste rekonstruovali, co vám na staré kuchyni vadilo, co jste chtěli od nové a jestli se vaše přání splnily.
 • Vaše údaje - jméno, adresu, e-mail a telefon - abychom vám mohli poslat výhru a případně aby vám náš redaktor mohl zavolat v případě, že by potřeboval doplnit/vysvětlit něco k textu. Adresa, email ani telefon nebudou nikde zveřejněny.

Co ještě můžete (ale nemusíte) poslat

 • Fotky ze staré kuchyně, pokud se jednalo o rekonstrukci
 • Fotky prázdné kuchyně, pokud se jednalo o novostavbu
 • Fotky různých zajímavých detailů - např. zajímavá dřezová baterie, zajímavá digestoř, doplněk apod., nejlépe když popisek k tomuto detailu také napíšete do textu
 • Rozměry vaší kuchyně
 • Kdo novou kuchyň vymyslel, kuchyňské studio nebo vy sami?
 • Kdo vám kuchyň dělal a kolik byl rozpočet
 • V případě přestavby co jste v nové kuchyni chtěli a co vám vadilo na staré, co z toho se vám splnilo a co naopak ne 

Nejen pro kuchyně jako z katalogu

I když nemáte kuchyň jako z katalogu, neváhejte, nejde nám o co nejdražší kuchyně. Naopak! Zvlášť oceníme obyčejné, ale chytře vymyšlené kuchyňky, kde byl například chytře vyřešen nedostatek prostoru, nedostatek světla, nedostatek financí apod. Jde nám hlavně o užitečné a praktické nápady.


Vaše redakce

Foto: www.isifa.com, archiv redakceAutor: Redakce | Fotografie: www.isifa.com