Nakukování do kuchyní vašich spolučtenářů patřilo na Kuchyně.cz vždy k nejoblíbenějším činnostem. Nezapomněli jsme na to a protože jsme sami zvědaví, vyhlašujeme další kolo soutěže „O nejkrásnější kuchyni“. Věříme, že touha pochlubit se, stejně jako nemalá finanční odměna pro majitele vítězné kuchyně, jsou dostatečnou motivací, abyste vzali do ruky fotoaparát, udělali nějakých 10 obrázků a napsali pár řádek o vaší kuchyni. My tak budeme moci uspokojit naši neškodnou šmíráckou vášeň, nezřízenou zvědavost a lačnost po nových nápadech a inspiracích.

V anketě po skončení podzimního kola rozhodněte, kdo získá finanční odměnu 3000 Kč. Kuchyně na druhém a třetím místě odměníme ročním předplatných časopisu Kuchyně.cz

Soutěžit se začne 21. září, kdy uveřejníme první Čtenářskou kuchyni v soutěži na stránkách rubriky Kuchyně před a po, pak najdete na našich stránkách každý týden jednu (pokud budete tak soutěživí jako dosud). Poslední příspěvek vyjde 9. listopadu. O týden později, 16. listopadu, uveřejníme článek s anketou, kde budete hlasovat o vítězi, kterého vyhlásíme 30. listopadu. No a pak si zase dáme pauzu, protože v předvánočním šílenství nebude mít nikdo na soutěžení ani pomyšlení.

 

Prohlédněte si soutěžní kuchyně z minulých kol!

 


 

Co musíte udělat:

Kam kuchyň poslat

 • E-mailem na adresu predapo@kuchyne.cz
 • nebo poštou na adresu Redakce Kuchyne.cz, Sanoma Media s.r.o, Lomnického 7, 140 00 Praha 4

Co je třeba poslat

 • Několik fotek kuchyně - minimálně 5 fotek, raději 10 nebo více, nejen detaily, ale alespoň jeden celkový pohled na kuchyň, můžete ale poslat i více fotek a my vybereme ty nejvhodnější. Fotky posílejte ve formátu jpg o rozměrech 800 až 2500 bodů nebo poštou klasické fotky.
 • Popis - stačí nám i půl strany textu, když bude delší, nevadí. Napište, co jste od nové kuchyně očekávali, jak jste plánovali, případně jaké problémy vás potkaly. V případě přestavby napište, proč jste rekonstruovali, co vám na staré kuchyni vadilo, co jste chtěli od nové a jestli se vaše přání splnila.
 • Vaše údaje - jméno, adresu, e-mail a telefon - abychom vám mohli poslat výhru a  aby vám náš redaktor mohl zavolat v případě, že by potřeboval doplnit/vysvětlit něco k textu. Adresa, email ani telefon nebudou nikde zveřejněny.

Co ještě můžete (ale nemusíte) poslat

 • Fotky staré kuchyně, pokud se jednalo o rekonstrukci
 • Fotky prázdné kuchyně, pokud se jednalo o novostavbu
 • Fotky různých zajímavých detailů - např. zajímavá dřezová baterie, zajímavá digestoř apod., nejlépe když popisek k tomuto detailu také napíšete do textu
 • Rozměry vaší kuchyně
 • Kdo novou kuchyň vymyslel, kuchyňské studio nebo vy sami?
 • Kdo vám kuchyň dělal a kolik byl rozpočet
 • V případě přestavby co jste v nové kuchyni chtěli a co vám vadilo na staré, co z toho se vám splnilo a co naopak ne 

Nejen pro kuchyně jako z katalogu

I když nemáte kuchyň jako z katalogu, neváhejte, nejde nám o co nejdražší kuchyně. Naopak! Zvlášť oceníme obyčejné, ale chytře vymyšlené kuchyňky, kde byl například chytře vyřešen nedostatek prostoru, nedostatek světla, nedostatek financí apod. Jde nám hlavně o užitečné a praktické nápady.


Vaše redakce

Foto: www.isifa.com, archiv redakceFotografie: www.isifa.com