Během podzimu jsme uveřejnili fotografie sedmi kuchyní, jež si doma vybudovali naši čtenáři, kteří se rozhodli podělit o svoji radost z dobře vykonané práce s ostatními.

Každá ze soutěžních kuchyní je úplně jiná. Třeba ani nemusí odpovídat našemu vkusu, ale pro majitelku vždy představuje dokonalou souhru praktičnosti, vzhledu, vynaloženého úsilí a prostředků. Tyto kuchyně jsou zkrátka ideálními místy pro domácí kuchtění a zahrnují vše, co k němu hospodyňky potřebují. Každá z nich je zároveň inspirací pro další ženy, které teprve hledají podobu svého budoucího kuchařského svatostánku. A právě rady, tipy, postřehy, zkušenosti, stejně jako příběhy vzniku kuchyní mohou pomoci ostatním čtenářům vyvarovat se chyb při budování kuchyně. Za to patří všem, kteří se našich soutěží zúčastnili, velký dík.

Ale my jsme soutěžili v první řadě o 3000 Kč, které získá majitel nebo majitelka nejkrásnější kuchyně, kterou jste hlasováním určili vy, naši čtenáři. Zkrátka nepřijdou ani účastníci, kteří se umístí v hlasování na druhém a třetím místě. Dostanou od nás roční předplatné časopisu Kuchyně.cz, který je plný vynikajících receptů, a proto je užitečným domácím pomocníkem.

Jak jste tedy rozhodli? První cenu posíláme do Světlé na Sázavou paní Blance Kadčíkové za její kuchyni v zelených tónech. Předplatné putuje za paní Olgou Růžičkovou a Josefem Hartanem do Plzně, kterým navrhl a vyrobil vysněnou kuchyni šikovný truhlář. O třetí místo se dělí paní Kamila Boubínová a paní Zuzana Morkusová z Nivy, předplatné tedy putuje oběma. Gratulujeme a doufáme, že jim všem naše předvánoční dárky udělají radost.

Hlasování bylo ukončeno v neděli 27.11. 2011 ve 21:00 hodin.