Proč angažovat sehraný tým designérů a architekta

Vybudování kuchyně je nadmíru složitá a komplexní práce, při které je třeba zohlednit mnoho aspektů. Po dokončení již nic nezměníte a nechcete přeci zjistit, že byste podruhé udělali něco jinak. Zapojte do projektu bytového architekta, který obecná pravidla spojí s vašimi konkrétními potřebami a očekáváními. Využijete-li i služeb designéra, máte zaručené, že vaše nová kuchyně získá něco navíc a bude nejen funkční, ale i krásná.

Při využití služeb studia Nobis oceníte především osobní přístup. Můžete si být jisti, že druhou stejnou kuchyni nenajdete. Právě pro vás vyberou ten nejkvalitnější materiál, který podle vašich preferencí oživí moderním, extravagantním nebo naopak klasickým detailem. Každý předmět bude mít v kuchyni svoje jedinečné místo. A bude přesně tam, kde jej potřebujete. 

Nejlepším řešením je zapojit architekta již na začátku přípravy kompletního návrhu interiéru. Jen tak budete mít zaručeno, že kuchyň dostane prostor, jaký si zaslouží. Byt se stane odrazem vás samotných a to díky profesionálům, kteří se do vás umí vžít a dají konkrétní obrys vašim představám.

 

 

Kuchyně s jedinečnou atmosférou

Nové technologie jsou v dnešní době synonymem pro moderní kuchyně. Studio vám pomůže s výběrem těch nejlepších spotřebičů a s vhodným umístěním, které naváže na pracovní plochy. Vaření se tak změní v opravdový zážitek.

Realizované projekty kuchyní studia Nobis jsou vysoce elegantní, perfektně pracují s čistými liniemi a mistrně využívají kontrasty světla. Architekt spolu s kreativním designérem zohlední prostor určený pro kuchyň a využije jej tak, že bude vzdušný, čistý a udržet v něm pořádek se stane maličkostí.

Práce studia vám zaručí, že kuchyně bude oplývat osobitou atmosférou a bude odrážet váš jedinečný vkus a styl. I vy teď máte šanci se doma cítit komfortně, pohodlně a sebejistě.

 

 
Autor: Nobis | Fotografie: oficiální zdroj