Tato decentní hnědobílá kuchyně pochází z dílny architektů KYZLINK. S mladou architektkou si paní domu hned padla do oka. Společenskou část bytu včetně otevřené kuchyně a jídelny ve shodě vyladily do jednotných barev a do minimalistického tvaru nábytku.

   

Půdorysně je kuchyně řešena klasicky do tvaru U s předsazeným mini barpultem, u kterého se dá rychle posnídat či posvačit. Levá stěna tvoří úložnou část, je cele uzavřená až ke stropu, s vestavěnou mikrovlnou a parní troubou. Úložné prostory poskytují skutečně dostatek místa pro všechny nezbytné i zbytné kuchyňské potřeby.

 

Za hliníkovými roletkami je ukryt kávový koutek, skrývá úplně vše, co je potřeba pro přípravu kávy, od kávovaru přes hrnečky až po cukřenku. Zbývající část kuchyňské linky je řešena jako pracovní, ve výšce pouze do pasu. Mycí centrum je situováno pod oknem, příprava jídla včetně vaření či pečení po pravé straně.

 

Povrchy jsou z ořechové MDF dýhy a smetanového polomatného laku. Pracovní deska je vyrobena z umělého kamene Bienstone, který se velice dobře udržuje. Záda kuchyňské sestavy v pravé části a také dvířka nad okny jsou vyrobena z bílého Lacobelu. Podlaha a masivní kuchyňský stůl opět ladí, v této kuchyni nemohou být vyrobeny z ničeho jiného než z ořechu.

   

Za zmínku stojí i americká lednice, v současné době nejvyšší standard v oblasti chladniček. Má atraktivní design, obrovskou kapacitu, snadný přístup k potravinám, chlazené nápoje z kohoutku, samé příjemné funkce. A když jsme u techniky, nesmíme zapomenout na bezproblémové a tiché otevírání zásuvek dotykovým ovládání zn. Blum.

architects&interior KYZLINK
www.kyzlink.com