Společnosti G SERVIS CZ, největší dodavatel projektů rodinných domů na českém trhu, a její architekt pro vás připraví projekt na míru včetně usazení domu na pozemek a průkazu energetické náročnosti budovy (ENB).

Máte jedinečnou možnost využít novinku společnosti G SERVIS, která od 1. 1. 2012 nabízí zpracování individuálního projektu rodinného domu za 44 900 Kč v jednotné ceně po celé ČR s dodáním do 22 pracovních dnů! Tato cena obsahuje konzultace a návrh architekta, projekt osazení domu na pozemek a průkaz energetické náročnosti budovy, který potřebujete pro zahájení stavebního řízení.

Zapojte se do soutěže, kterou pořádá časopis a web DŮM & ZAHRADA ve spolupráci se společností G SERVIS CZ.

 

Výherce získá vlastní originální a na míru ušitý projekt rodinného domu v hodnotě 44 900 Kč ZDARMA.

 

Jak se zapojit do soutěže:

  • soutěžit můžete od 13. 12. 2011 do 19. 2. 2012
  • na e-mail projektzdarma@homedeco.cz  pošlete fotografii pozemku, na kterém chcete postavit dům
  • v e-mailu popište, jak by měl váš dům vypadat, co od něj očekáváte a vysvětlete své speciální požadavky.

Fotografie vítězné parcely s popisem vašeho domu snů bude uveřejněna v časopise Dům a zahrada 4/12, který vychází 13. 3. 2012. Předání ceny proběhne současně s vyhlášením ankety Top Domy (termín a místo budou včas upřesněny).
Specialisté ze společnosti G SERVIS CZ následně s výhercem domluví podrobnosti.

 

Kdo vyhrává:

Vítězem se stane majitel parcely, který pošle do soutěže fotografii svého pozemku a nejzajímavější popis svých představ o budoucím domě. Výherce vybere porota složená ze členů a spolupracovníků redakce časopisu Dům a zahrada a architekta společnosti G SERVIS.

 

Podmínky účasti:

Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba s trvalým bydlištěm v České republice starší 18 let, která vlastní stavební parcelu, se kterou se soutěže účastnila. Využití zpracování individuálního projektu zdarma do 2 měsíců od předání výhry.

Výherce musí při převzetí výhry výpisem z katastru nemovitostí prokázat, že je majitelem stavební parcely. Pozemek se musí nacházet na území ČR.

Výherce se zavazuje, že umožní redakci časopisu Dům a zahrada a společnosti G SERVIS přípravu reportáže z průběhu stavby a návštěvu výsledného domu včetně pořízení foto a video dokumentace. Pokud si soutěžící nepřeje zveřejnit, kde se parcela a dům nacházejí, redakce bude toto přání respektovat.

Další ustanovení se řídí Všeobecnými marketingovými podmínkami na stránkách SanomaMedia.

 

 

 Autor: redakce DaZ | Fotografie: archiv redakce